CNN Prima News plastická chirurgie

plastická chirurgie

Výpis příspěvků ke štítku „plastická chirurgie“

Nová prsa pro „skutečné patriotky“. Ruský chirurg představil neobvyklé implantáty

2. června 2022 20:51

Ruský plastický chirurg Evgenij Dobrejkin přišel se skutečně bizarním návrhem. Představil totiž exkluzivní řadu silikonových implantátů Rosgrud, které jsou určeny „pro skutečné patriotky“. Ačkoliv jde o běžné silikonové výplně, jejich povrchová úprava je neobvyklá. Jsou k dispozici ve dvou barevných variantách – barvě kamufláže a ruské trikolory. Podle Dobrejkina si Rusky mohou vybrat možnost, která je „blíže k jejich srdci“.

Plastický chirurg Pomahač: Další transplantace obličeje bude snad na jaře

15. prosince 2021 23:18

Věhlasný plastický chirurg Bohdan Pomahač je prvním člověkem v USA, který provedl úplnou transplantaci tváře. Jeho pacienti bývají po těžkých zraněních zohavení a psychicky poznamenaní, ale on jim díky své práci dokáže pomoci vrátit se do života. Naposledy transplantoval obličej ženě, kterou operoval již před lety. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS uvedl, že další transplantace tváře by ho mohla čekat na jaře.

Příběh Martina Molitora, který pomohl nejen stovkám dětí a dospělých v poválečných oblastech

8. prosince 2021 07:00

Znetvořené děti bez potřebné pomoci, atmosféra strachu a všudy přítomná smrt. I to je součást životní příběhu uznávaného plastického chirurga MUDr. Martina Molitora. Ten velkou část svého profesního života strávil v zahraničí. Působil například v poválečné oblasti Sierra Leone, kde byla potřeba pomoc po brutální občanské válce, která trvala 12 let. Působil i na humanitních misích v Jordánsku či Indii. Operoval v extrémně těžkých podmínkách, ale za každou zkušenost je nakonec velmi vděčný. Teď své zkušenosti předává studentům a působí jako plastický chirurg nejen na své vlastní klinice Art Ethic Clinic.

Kvůli studu riskují svůj život, mnohdy přitom stačí přijít včas

5. prosince 2021 07:10

Karcinom prsu je nejčastější nádorové onemocnění u žen v České republice, ale i ve světě. Jeho výskyt stále stoupá a objevuje se častěji také u stále mladších žen. A to třeba v důsledku hormonální antikoncepce. Proč tomu tak je a jak probíhá odstranění prsou? O tom promluví specialistka na prsní chirurgii Lucie Zárubová.

Soutěžte se Showtimem a Yes Visage o poukaz v hodnotě 10 000 Kč

7. listopadu 2021 19:54

Showtime společně s partnerem, klinikou estetické medicíny Yes Visage, si připravili další vymazlenou soutěž. Právě teď máte možnost vyhrát poukázku v hodnotě 10 000 Kč na veškeré služby estetické medicíny i plastické chirurgie kliniky Yes Visage. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem a klinikou Yes Visage o poukaz v hodnotě 10 000 Kč

30. září 2021 19:54

Showtime společně s partnerem klinikou estetické medicíny Yes Visage si připravili další vymazlenou soutěž. Právě teď máte možnost vyhrát poukázku v hodnotě 10 000 Kč na veškeré služby estetické medicíny i plastické chirurgie kliniky Yes Visage. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Herečka Kuklová o zákeřné rakovině: Po vztahu s Pomejem jsem tušila, že nemoc přijde

20. září 2021 18:37

Míša Kuklová má za sebou těžké období, zhruba před rokem jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Dnes už má ale svoje vnady, které chorobě obětovala, zpět. Od samého začátku byla odhodlaná rakovinu porazit. Přiznává však, že tuto nemoc očekávala. Podle ní za to mohou stresy, které vznikly na základě prvního manželství s Jiřím Pomejem a které se hromadily ještě několik dalších let. Řekla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.