reklama
CNN Prima News Martin Moravec

Martin Moravec

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Moravec“

Moravec není jediný. Z biatlonu odchází olympijský šampion a mistr světa

Německý biatlonista Arnd Peiffer ukončil po 13 letech ve Světovém poháru kariéru. Pětinásobný mistr světa a olympijský vítěz z Pchjongčchangu to oznámil v úterý. Z rodinných důvodů už ani neodcestuje na závěrečný podnik sezony do švédského Östersundu. Do sportovního „důchodu“ tak zamířil stejně jako Ondřej Moravec po závodech v Novém Městě na Moravě.

Leon Jakimič a jeho příběh, jak dobyl svět se svou sklářskou firmou

Úspěšný český podnikatel Leon Jakimič odjakživa věděl, že v tom, co dělá, chce uspět a vynikat. Snil o kariéře tenisty. To mu ale nevyšlo, něco si však ponechal. Vytrvalost a touhu po tom, být nejlepší na světě. Nakonec uspěl se svou sklenářskou firmou. Nejen o jeho úspěchu si s podnikatelem bude povídat moderátor Martin Moravec dnes ve 21:25 v pořadu KB Interview na CNN Prima NEWS.

Petra Plemlová: Úspěšná podnikatelka se čtyřmi dětmi. Její klíč k úspěchu?

Byla samoživitelkou čtyř dětí, která se rozhodla žít jinak. Uměla šít, a tak svou dovednost chtěla zúročit, tak aby mohla poskytnout lepší život svým dětem. Začala proto vyrábět praktické oblečení pro děti, o které byl stále větší a větší zájem. Její nápady a následně produkty se staly tak oblíbené, že díky tomu vybudovala textilní firmu. Dnes je z ní úspěšná podnikatelka.

reklama