reklama

Příběh fenky ležící na zemi v krvavých šmouhách má šťastné pokračování. Tori, vítej u nás!

Tori, vítej v Dočaskách De De.
Foto:

Fotky fenky z Kladna, ležící na podlaze v krvavých čmouhách a popisek zmiňující opilého majitele a bití, obletěly v minulém týdnu Facebook a zanechaly otazníky, co je s fenkou dál.

reklama

Fotky fenky z Kladna, ležící na podlaze v krvavých čmouhách a popisek zmiňující opilého majitele a bití, obletěly v minulém týdnu facebook a zanechaly otazníky, co je s fenkou dál.

A já vám dnes mohu s radostí sdělit, že fenka je v pořádku!

Po incidentu se díky panu Kocmanovi a slečně Nikole, kterým patří velké díky, dostala do bezpečí a v sobotu byla přijata k nám do Dočasek De De.

Tori je 15ti letá babička a kříženka bull plemene, hůře chodí a je podvyživená. Ihned s námi absolvovala veterinární ošetření, které díky bohu neprokázalo žádné vážnější zranění.

Má zubní kámen a zákal očí, je hluchá a skoro slepá a má ulámané zuby. Je téměř bez svalů, s atrofií celého těla a zvláště po ránu je třeba ji pomoci vstát. Vyšetření ukázalo nález na slezině a málo červených krvinek, což budeme nadále sledovat.

Právě teď se válí na gauči v péči jedné z našich nejlepších dočaskářek Terezky, která hlásí samé dobré zprávy:

Tori se projevuje jako velmi aktivní babička, má neuveřitelnou chuť žit, chodit venku, mít volnost a sníst všechno, co kde vidí. Tedy spíš cítí, protože toho už moc nevidí. Do misky s jídlem se vždy vrhne s neuvěřitelnou radosti.

Spí hodně tvrdě a je vidět, jak nabírá sílu. Prospí půlku dne, ale tu druhou je opravdu aktivní. Žádná plazící se babička. Pořád vrtí ocasem a čeká, co dostane za dobrotu. Na lidi nezanevřela a občas si přijde pro pohlazení. O hraní toho moc neví, ale jakmile mám nějakou dobrotu, vyskočí jako mladice a běží.

A tak tě Tori vítáme a jako všem ti musíme říci oblíbenou větu: Teď už bude všechno dobrý!

Dočasky De De, z.s

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Petříček: Se Slovinskem kvůli koronaviru jednáme o dalších výjimkách

Petříček: Se Slovinskem kvůli koronaviru jednáme o dalších výjimkách

  • Aktualizováno 3. července 2020

Po Slovinsku omezují kvůli nárůstu počtu nových případů koronaviru v ČR vstup Čechů na svá území také Lotyšsko a Estonsko. Cestující z ČR už musí v Lotyšsku do povinné 14denní karantény, v Estonsku tomu tak bude od pondělí. V Litvě se karanténa zatím doporučuje. Karanténu přitom není možné nahradit negativním testem na COVID-19. Ministr zahraničí v rozhovoru pro CNN Prima NEWS uklidňoval, že nemá indicie o tom, že by se k podobným opatřením vůči Čechům chystaly i naše sousední země.

reklama
Šikana mezi vězni: Odsouzenému ostatní propichují ušní bubínky nebo strhávají nehty
reklama
reklama
Cestují po světě a vydělávají na Instagramu. Jak žít jako oni? Raquel a Miquel radí

Nový den

Domácí zpravodajství

Prezident by měl být frajer, co se umí omluvit, řekla Peroutkova vnučka Kaslová
Děti v rozpáleném autě volaly maminku. Rodiče se divili, proč to strážníci řeší
Další články
reklama
reklama