CNN Prima News Olga Minaříková
Olga Minaříková

Olga Minaříková

Jsem milovník vína a psaných řádků, minimalista, introvert, podivín a vedle svého zaměstnání dočaskář pod spolkem pro týraná a opuštěná zvířata Dočasky De De. *Veškeré články a názory autorky nejsou názory FTV Prima. Autorka přispívá do dobrovolné sekce pod projektem Prima Mazlíček. FTV Prima nenese žádnou editorskou zodpovědnost za vytvořená díla, která nejsou honorována.

Nejnovější příspěvky autora

Z deníku dočaskářky

BLOG: Řidičák na psa?

Tento týden jsem byla se svým dočaskařením a knihou pozvána do jednoho nejmenovaného podcastu. Nemám odvahu si ho pustit, protože tam se mnou byl stud i „eeeeeeee“ a „noooo“ a další zvuk, který neumím vyjádřit písmenky, ale zní to jako zadřený kolo. Kdybych si to pustila, musela bych se jít tak na týden stydět do kouta. Na to zkrátka nemám čas.

Další příspěvky autora

Já si přece nevezmu agresivního psa z útulku aneb nevzdělaný národ pejskařů

Jsme národ pejskařů, to je prostě fakt. Nutno ovšem podotknout, že to naše pejskařství je takový trošku nevzdělaný. Mnohdy nevidíme dál než svého Puňťu a naše společný spolubývání a přesto chodíme pravidelně přispívat na Facebook svými názory. Názory, utvořenými na základě Puňti. Dívat se dál netřeba. Vyslovujeme je až moc hlasitě. A čím jsou hloupější, tím víc si za nimi stojíme.

Dastík vyhrál bitvu o život a teď hledá své doma

Věřím, že každá bytost má někde svoji spřízněnou duši. Takovou, která bere nedostatky a dost možná je ani jako nedostatky nevidí, a nebo jí přijdou vlastně roztomilé. Takovou, která bezpodmínečně přijímá to, kde by někdo jiný řekl „tohle není nic pro mě“. Takovou, která pofouká, co zrovna bolí. A taky věřím, že bytosti, které se mají potkat, se jednou potkají.