CNN Prima News Prima cestovatel

Prima cestovatel

Výpis příspěvků ke štítku „Prima cestovatel“

Dovolená v Rakousku: Bez Čechů a se stejnými cenami

2. července 2020 14:59
Aktualizováno

V Rakousku je daleko méně turistů než loni. Reportérka CNN Prima NEWS Simona Dočkalová měla dokonce problém najít v okolí Klagenfurtu nějakého Čecha. Nakonec se jí to podařilo a zjistila, že například ceny se v oblíbené lokalitě od minulého roku příliš nezměnily.

Dovolená v Řecku: Co musíte mít, aby vás pustili do země?

2. července 2020 09:31
Aktualizováno

V Řecku naplno odstartovala turistická sezóna – země ve středu poprvé od března otevřela letiště ve všech regionech mezinárodním letům. Ještě zkraje týdne bylo možné dopravit se letecky pouze do Atén nebo Soluně, teď už první zahraniční návštěvníky vítá celkem osmnáct letišť. Jedno z nich je i to na turisticky oblíbeném ostrově Kréta, kde situaci sleduje reportérka CNN Prima NEWS Eliška Kolomazníková. Co musíte mít s sebou, aby vás Řekové pustili do své země?

Dovolená v Řecku: Na letišti test na koronavirus, na pláži pod slunečníkem jen ve dvou

1. července 2020 12:05

V Řecku naplno startuje turistická sezóna. Země počínaje středou otevřela turistům všechna mezinárodní letiště. Doteď bylo možné dopravit se letecky pouze do Atén nebo Soluně, nyní už ale první zahraniční návštěvníky mohli přivítat na osmnácti letištích. Na Krétě v Heraklionu přistála i reportérka CNN Prima NEWS Eliška Kolomazníková. Jak to v Řecku vypadá?

CNN Prima NEWS vezme diváky na velkolepou cestu Po Česku

29. června 2020 19:49

Devět prázdninových týdnů a všech čtrnáct krajů po celém Česku. Tak bude vypadat letní zpravodajský seriál CNN Prima NEWS, který diváky vezme na ta nejkrásnější i nejzajímavější místa České republiky. Redaktoři budou mít široký záběr — od levných výletů přes památky a koupání až po luxusní odpočinek. Vše, co může zajímat řadu lidí, kteří se po pandemii nemoci COVID-19 rozhodli strávit dovolenou v Česku.