reklama

CNN Prima NEWS vezme diváky na velkolepou cestu Po Česku

CNN Prima NEWS vezme diváky na velkolepou cestu Po Česku.
Foto: CNN Prima NEWS

Devět prázdninových týdnů a všech čtrnáct krajů po celém Česku. Tak bude vypadat letní zpravodajský seriál CNN Prima NEWS, který diváky vezme na ta nejkrásnější i nejzajímavější místa České republiky. Redaktoři budou mít široký záběr — od levných výletů přes památky a koupání až po luxusní odpočinek. Vše, co může zajímat řadu lidí, kteří se po pandemii nemoci COVID-19 rozhodli strávit dovolenou v Česku.

reklama

„Koronavirus letos překazil řadě lidí plány na dovolenou v zahraničí. Chtěli jsme jim tak ukázat zajímavosti u nás. Seriál Po Česku proto zavede naše diváky na známá i neznámá místa. Pomůže řadě lidí naplánovat rodinnou dovolenou i krátké výlety na víkend,“ říká ředitelka News Gathering CNN Prima NEWS Petra Benešová.

První týden startuje v Praze, která se po vylidnění zahraničními cestovateli způsobeném šířením koronaviru stává stále častěji i cílem českých turistů. Co kromě neobvykle nízkých cen může česká metropole nabídnout? Vodní sporty, parníky, rozhledny i koupání. To všechno čeká na diváky zpravodajství Primy a CNN Prima NEWS. Redaktoři budou po celý den vstupovat živě z terénu a připravovat užitečné reportáže. Ty najdou diváci i na zpravodajském webu CNNPrima.cz, kde se obsah seriálu Po Česku také objeví.

Na Prahu plynule naváže Středočeský kraj s pěší turistikou, výlety po rybnících, vojenských bunkrech či zajímavých městech. V dalších týdnech pak redaktoři CNN Prima NEWS zavítají třeba do Moravskoslezského, Olomouckého, Plzeňského či Jihomoravského kraje.

„CNN Prima NEWS využije svůj rozsáhlý tým reportérů, kteří nesídlí jen v pražské centrále, ale i v jednotlivých krajích. Věřím, že diváci produkčně náročný projekt ocení a využijí rady a tipy našich reportérů,“ říká ředitelka News Production CNN Prima NEWS Eliška Čeřovská.

Prima cestovatel a závod k moři

CNN Prima NEWS ale myslí i na ty, kteří se rozhodli vyjet za hranice do zemí, jež už zahraniční turisty přijímají. Jaké destinace jsou v současné době pro pohodlnou dovolenou vhodné? Kde potřebujete testy na koronavirus? Čekají vás prázdné pláže? A kolik peněz ušetříte v době nižší poptávky po ubytování? To všechno jsou otázky, na které odpovídají reportéři CNN Prima NEWS v destinacích jako Řecko nebo severní Itálie. Aktuálně se dvojice redaktorek chystá na závod do Chorvatska. Je rychlejší pohodlný vlakový spoj, nebo auto s výhodou větší svobody? Živé vstupy a reportáže z cest nabídne každý den CNN Prima NEWS v kontinuálním zpravodajství i v Hlavních zprávách společně s Primou a také web CNNPrima.cz a sociální sítě.

Tagy: moře výlety Česká republika CNN Prima NEWS Chorvatsko Itálie Po Česku Prima cestovatel
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Finance

Státe, zaplať. Kvůli zajišťovacím příkazům podnikatelé vyžadují stamilionové odškodné

Státe, zaplať. Kvůli zajišťovacím příkazům podnikatelé vyžadují stamilionové odškodné

Firmy žádají náhradu škody kvůli zajišťovacím příkazům, kterými Finanční správa blokovala majetek společností podezřelých z nezaplacení daně. Jde o celkovou sumu ve výši téměř 900 milionů korun. Ta zahrnuje finanční nároky za škodu, ušlý zisk či jiné formy újmy. Zajišťovací příkazy jsou kontroverzním tématem – jedná se o mimořádný nástroj berních úřadů, jehož využívání v minulých letech značně stouplo. Řada případů skončila u soudu, který v některých kauzách rozhodl ve prospěch firem.

Nedělní Partie: Jak Praha ustála boj s pandemií? Promluví Hřib, Pospíšil a Nacher

Nedělní Partie: Jak Praha ustála boj s pandemií? Promluví Hřib, Pospíšil a Nacher

Hlavní město se pomalu zotavuje z následků koronavirové pandemie. Kde se budou shánět finance, které Prahu znovu vzkřísí? Poradí si s následky nákazy často rozhádaná pražská koalice? A jak zastupitelé řeší problémy s prostitucí? V pořadu Partie moderátorky Terezie Tománkové o tom budou debatovat primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a zastupitelé Jiří Pospíšil (TOP 09) a Patrik Nacher (ANO).

reklama
Dva Skoti si večer zašli na jedno pivo. Ráno se probudili na španělské Ibize
Do obchodu jen s rouškou. Chorvatsko zpřísňuje opatření, v zemi je půl milionu turistů
Hlasy z noční Karviné: Strach nemáme. Pražáci, přijeďte, nejsme malomocní
reklama
reklama
Vědecké objevy v obrazech: Kokosový olej je nebezpečnější než palmový

Věda a technologie

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama