PRVNÍ JARNÍ DEN UŽ JE TU A S NÍM I AKČNÍ CENA VSTUPENEK NA BLUE STYLE PRIMA FEST

Jaro je tu! Slyšíte to? Ptáčkové si cvrlikají, že dnešek je ten správný den k naplánování léta. I přesto, že jsme se všichni ve škole učili, že první jarní den je 21. března, letos jarní rovnodennost připadá na 20. března. Na přivítání jara jsme si pro vás připravili malý dárek v podobě akčních vstupenek na BLUE STYLE PRIMA FEST v Šiklandu na Vysočině. Jen dnes si mohou všechny milovníci jara pořídit lístky na BLUE STYLE PRIMA FEST za 600 Kč. Právě teď náku

Dvoudenní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST nabídne v pátek 12. a sobotu 13. července spoustu zábavy pro každého člena rodiny, v čele s hudebním programem, který pro vás chystají Marie Rottrová, David Koller, Ilona Csáková, Xindl X, Mandrage, Slza či Ewa Farna. Pro všechny návštěvníky bude otevřeno nejen westernové městečko, ale i strašidelný zámek Draxmor, zoopark či aquapark. Ti nejmenší se mohou těšit na dětské pódium s Dádou Patrasovou, skupiny Maxim Turbulenc, Šlapeto, Pískomil se vrací a zónu plnou kreativních dílniček, které je zabaví na celý den. Teenageři si budou moci vyzkoušet nejen virtuální realitu, ale i další herní novinky v gaming zóně. Dámy budeme líčit, zkrášlovat a hýčkat v beauty zóně, a nejen jízdu v bojovém vozidle nebo na čtyřkolce máme připravenu pro pány.

Jen dnes jsou 2 vstupenky na BLUE STYLE PRIMA FEST za 600 Kč, ušetříte tak téměř 100 Kč, a co je doma, to se počítá! Vstupenky ke koupi v síti Ticketportal.

Těšíme se na vás 12. a 13. července na BLUE STYLE PRIMA FESTU v zábavním areálu Šikland na Vysočině.