CNN Prima News princ Archie

princ Archie

Výpis příspěvků ke štítku „princ Archie“

Korunovace bez Meghan? Žádný problém. Vévodkyně nebude nikomu chybět, tvrdí expert

13. dubna 2023 17:49

Po několikatýdenních dohadech princ Harry nakonec potvrdil, že se zúčastní květnové korunovace svého otce krále Karla III., ovšem bez manželky. Ta zůstane spolu s jejich dětmi doma v Kalifornii. Odborník na královskou rodinu Richarda Fitzwilliams zmínil, že to není žádný problém, neboť Meghan nebude na ceremoniálu nikomu scházet.

Princ Charles touží poznat Lilibet, přišel s gestem smíru. Harry ho ale zřejmě odmítne

19. ledna 2022 00:12

Princ Charles, otec Harryho a Williama, miluje roli dědečka. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce ho proto velmi trápí, že od června neměl možnost vidět svou vnučku Lilibet. Svého mladšího syna tak pozval i s manželkou Meghan a oběma dětmi k sobě domů do Británie. Podle britských médií je to velmi velkorysé gesto. Jeho mladší syn je ale na pochybách a kvůli problémům s ochrankou na území Británie zřejmě odmítne.

Udělala z nás rodinu. Meghan a Harry poprvé ukázali snímek malé Lilibet

23. prosince 2021 17:05

Vévodkyně Meghan a princ Harry zveřejnili své vánoční přání a na něm také poprvé ukázali svou šestiměsíční dceru Lilibet. Rodinný snímek zachycuje vévodkyni, jak drží dcerku v náručí, zatímco usměvavý Harry je sleduje a pravou paží objímá syna. Archiemu, který po svém otci zdědil zrzavé vlasy, je na rozdíl od jiných snímků vidět také do tváře.

Za útěk Harryho a Meghan může královna. Nová kniha popisuje, co mělo prince naštvat

30. listopadu 2021 16:23

Když královna v roce 2019 natáčela svůj každoroční vánoční projev, málokomu u televizních obrazovek uniklo, že na jejím pracovním stole chyběla fotografie vnuka prince Harryho, jeho manželky Meghan a jejich syna Archieho. V nové knize Bratři a manželky: Pohled do soukromých životů Williama, Kate, Harryho a Meghan stojí, že fotografii nechala královna ze stolu odstranit schválně. Incident mohl údajně přispět k tomu, že se vévodové zřekli svých královských povinností a přestěhovali se do USA.

Kdo se ptal na Archieho barvu pleti? Harry prý odhalí „rasistu“ v královské rodině

3. října 2021 06:28

Princ Harry připravuje knihu o životě princezny Diany. Od vydavatelů za ni dostal obrovskou zálohu 15 milionů liber (přibližně 444 milionů korun). Podle expertů jej tato částka může motivovat k tomu, aby odhalil některá tajemství královské rodiny. Mohl by například jmenovat rasistu, který se měl ptát na barvu pleti jeho syna Archieho. Pár to prohlásil v kontroverzním rozhovoru s Oprah Winfreyovou.