reklama

Meghan ukázala Archieho v nezvyklé situaci. Na sobě má holínky a džíny

Vévodkyně Meghan odhalila opět kousek ze svého soukromí. V rozhovoru s americkou televizní moderátorkou Ellen DeGeneresovou ukázala další fotografii svého syna Archieho, kterého má s princem Harrym. Jejich dvouletý syn krmí slepice a dojímá sociální sítě.

reklama

Na snímku je malý Archie zachycen, jak krmí slepice na jejich zahradě v kalifornském Montecitu. Má na sobě džíny, šedé tričko a žluté holínky Pig Hunter, na kterých je animovaná postavička Prasátko Peppa.

Meghan Markle i princ Harry si jinak soukromí velmi střeží. Malému Archiemu proto opět není vidět to tváře. Snímek odhalili v rozhovoru s americkou televizní moderátorkou Ellen DeGeneresovou.

Veřejnost mohla spatřit Archieho poprvé od doby, kdy rodina zveřejnila snímek z oslavy jeho narozenin. Podle blízkých zdrojů rodiny dvojice záměrně syna nevystavuje záři reflektorů. I na této fotografii byl syn zády k objektivu.

Přesto obě fotografie sklízí úspěch, ta poslední dojala tisíce fanoušků. „Sussexové vědí, jak nakrmit. Podívejte se, Archie se stará o svá kuřata a už se učí, jak se o jídlo dělit,“ zní jeden z obdivných komentářů na Twitteru.

Kromě fotografie se vévodkyně svěřila i s dalšími intimnostmi a promluvila o svém rodinném životě. Archie je podle ní „milující starší bratr“ Lilibet a dodala, že „miluje tanec“. Na Den díkůvzdání bude doma společně s princem Harrym a svými dětmi, což „bude příjemné“.

Otevřela také téma náročnosti výchovy dětí: „Někdo nám řekl, že když máte jedno dítě, je to koníček, dvě děti jsou rodičovství,“ prozradila. Život v Kalifornii ale prý miluje, a to nejen kvůli počasí ale i životnímu stylu.

Tagy:

Hlavní zprávy

Povinně se budou od března očkovat zdravotníci, policisté nebo hasiči, navrhl Vojtěch vládě
Koronavirus

Povinně se budou od března očkovat zdravotníci, policisté nebo hasiči, navrhl Vojtěch vládě

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) navrhl v pondělí vládě povinné očkování proti covidu pro zdravotníky, policisty nebo hasiče. Na tiskové konferenci o tom informovala ministryně financí Alena Schillerová (ANO). Dodala, že zatím šlo jen o diskuzi nad vyhláškou ministra zdravotnictví. Vojtěch ve svém návrhu uvedl, že povinné očkování pro vybrané profese by mělo být povinné od března.

Trable vznikající Fialovy vlády: Židle se kýve hned pod několika kandidáty na ministry
Politika

Trable vznikající Fialovy vlády: Židle se kýve hned pod několika kandidáty na ministry

Nová vláda Petra Fialy nezačala ještě ani vládnout a už se začala kývat židle pod kandidáty na ministry, které pečlivě vybírala. Kvůli možnému střetu zájmů se kandidatury již zřekl místopředseda STAN Věslav Michalik. Někteří Piráti nyní tlačí na to, aby se ministrem spravedlnosti nestal Pavel Blažek z ODS. A otázkou je i to, zda ministrem zdravotnictví skutečně bude Vlastimil Válek z TOP 09.

KOMENTÁŘ: Proč Češi nezvládají covid jako v Kanadě? Protože jsou to Češi

A je to tady zase. Rekordní počty nakažených, natřískané nemocnice, nouzový stav a stovka mrtvých denně. Covid šílenství se v Česku znovu rozjelo na plné obrátky. Člověku by se chtělo nadávat, že naše vláda (ať ta končící, či ta nastupující) to opět nezvládla. Ale kde je opravdu chyba? Jak je možné, že Kanada s třikrát větším počtem obyvatel má momentálně desetkrát nižší denní čísla v počtu nakažených? A že v Česku zemřelo za dobu pandemie víc lidí?

Zeman: Povinné očkování proti covidu je jediná cesta z krize. Uvažujme jako Rakousko

Země Visegrádské skupiny (ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko) by měly podle prezidenta Miloše Zemana uvažovat o povinném očkování proti onemocnění COVID-19. Zdá se, že je to jediná cesta z krize, řekl v pondělí Zeman na summitu těchto zemí. Sdělil to prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Zeman měl ve čtvrtek pozitivní test na koronavirus, podle lékařů se u něj příznaky neprojevily. K summitu, který se koná v Budapešti, se připojil on-line.

Potvrzeno. První případ varianty omikron v Česku, nakazila se žena z Liberce

Aktualizováno

Žena z Liberce, která se nakazila koronavirem, má variantu omikron. Definitivní výsledek testu v pondělí oznámila liberecká nemocnice. Jde o první potvrzený případ této mutace v republice. Člověk ze středních Čech, který byl v kontaktu s nakaženou, má negativní test na COVID-19. Liberečtí hygienici prověřují kvůli omikronu dalších sedm lidí, kteří letěli s nakaženou ženou letadlem z Dubaje. Možný výskyt řeší i Jihomoravský kraj.

reklama

Domácí zpravodajství

Mám rád zlato, říká kandidát na ministra průmyslu a obchodu. Kdo je Jozef Síkela?

Ve vznikající vládě Petra Fialy má nahradit Věslava Michalika. Jozef Síkela je novým kandidátem hnutí STAN na post ministra průmyslu a obchodu. Jde o finančníka, který má v oboru 30leté zkušenosti. Jako výkonný ředitel vedl Slovenskou spořitelnu a byl členem představenstva její matky, rakouské Erste Group. Ve světě peněz patří spíše ke konzervativcům, který se rezervovaně staví ke kryptoměnám a raději dává přednost zlatu.

Agresivní psi děsí obyvatele Hodonína. Místní se chtějí bránit peticí

Už dva roky chodí někteří obyvatelé Hodonína s obavami kolem zahrádkářské kolonie na okraji města. Při procházkách na okraji města na ně totiž údajně často útočí dva psi, které tam chová starší muž. I když zde musela opakovaně zasahovat policie, majitel zvířat tvrdí, že má svoje psy pod kontrolou. Obyvatelé mu však nevěří a rozhodli se sepsat petici, kterou chtějí na problém upozornit.

reklama