Harry se chce vyrovnat své oslnivé Meghan. Proto se hrne do práce, říká manažer

Princ Harry se snaží udržet krok se svojí hvězdnou manželkou Meghan Markleovou. Tvrdí to slavný manažer talentů Jonathan Shalit, který vévody ze Sussexu dobře zná. Podle něj teď britský vévoda musí najít sám sebe, vybudovat si jméno a novou identitu.

Britský princ Harry žije svůj americký sen, podle expertů se ale snaží vyrovnat své manželce a bývalé herečce Meghan Markleové, která během posledních týdnů plní titulní stránky novin a časopisů. Minulý týden byla zveřejněna informace, že Harry nastupuje na pozici manažera do start-upu BetterUp, který se věnuje duševnímu zdraví a s tím spojenému mentálnímu koučinku.

Harry a Meghan žijí v Kalifornii v domě za více než 14 milionů dolarů (přibližně 310 milionů korun). Jaká čeká britského prince v jeho novém zaměstnání pozice, ale zatím stále není jasné. „Jde o smysluplnou a důležitou roli,“ popsal pro The Wall Street Journal Harryho novou funkci šéf start-upu Alexi Robichaux.

Slavný britský manažer talentů Jonathan Shalit, který vévody dobře zná, pro deník The Telegraph uvedl, že se princ ujal důležité funkce, aby se vyrovnal své devětatřicetileté manželce Meghan. Tu označil za velmi bystrou, oslnivou a neuvěřitelně působivou ženu.

„Aby Harry dokázal udržet krok se svou manželkou, musí nejprve najít sám sebe – své jméno a identitu  a toto je začátek,“ vysvětlil agent celebrit Shalit. „On nepotřebuje celebrity. Když jste z královské rodiny, jste už největší celebritou na světě,“ dodal.

Tagy: