reklama

Uhlazený princ William a korálková Kate popřáli šťastný nový rok, přidal se i Charles

Těsně před páteční půlnocí se sociální sítě zaplnily přáními šťastného nového roku od mnoha osobností kulturního, sportovního i společenského života. Asi vůbec nejvíc zaujal twitterový vzkaz od britského prince Williama a manželky Kate – vévoda z Cambridge je na přiložené fotografii zachycen v padnoucím smokingu, jeho 39letá choť oblékla zlaté šaty prošívané korálky.

reklama

Silvestr slaví i hvězdy šoubyznysu, sportu a zástupci královských rodin. Na Twitteru to v poslední prosincový den dokázal mimo jiné britský princ William s manželkou Kate, kteří na této sociální síti poslali veřejnosti přání všeho dobrého do nového roku.

Na fotce pořízené na zadním sedadle luxusního vozu vypadají velmi elegantně – v pořadí druhý dědic britského trůnu má na sobě skvěle padnoucí smoking, Kate Middletonová zlaté šaty ozdobené korálky.

To vše doprovází vřelý vzkaz: „Všem přejeme šťastný nový rok!“

Podobně se zachoval i Williamův otec Charles spolu s Camillou, vévodkyní z Cornwallu. Na Twitteru lidem rovněž popřáli všechno nejlepší do roku 2022.

„S velkou radostí jsem se tento rok znovu setkal se spoustou z vás, ať už jsme si potřásli rukou, pozdravili se lokty či si jen na dálku zamávali,“ napsal Charles.

Své fanoušky po celém světě na Instagramu pozdravila například i Victoria Beckhamová, která zveřejnila roztančenou mejdanovou fotku s komentářem „Silvestrovská nálada!“. Dal o sobě vědět i kapitán anglické fotbalové reprezentace Harry Kane, který se svěřil, že mu uplynulý rok přinesl spoustu nezapomenutelných momentů ve sportu i v osobním životě.

A s přáním všeho dobrého se ozval i britský premiér Boris Johnson, který své poselství ladil do pozitivna: „Ať už jsou před námi v následujících týdnech a měsících jakékoliv výzvy, jsme na tom lépe než před rokem.“

Tagy:

Hlavní zprávy

Hromadná nehoda u Brna. Srazil se kamion a dalších šest vozů, na místě jsou zranění

Nehoda kamionu, dodávky a pěti osobních aut ve čtvrtek krátce před 7:00 uzavřela dálnici D52 za Pohořelicemi na Brněnsku ve směru na Brno, vyplývá z informací hasičů. Policisté dopravu odklánějí přes sjezd 23 na Pohořelice a Židlochovice, řekl mluvčí policistů David Chaloupka. Na místě jsou podle prvních informací dva zranění, uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

Proti jadernému odpadu se postavím se samopalem v ruce: Obec na Vysočině úložiště nechce

Štamgast z hospody U kostela slibuje, že bude vesnici bránit se samopalem v ruce. Úložiště jaderného odpadu odmítají i farář se starostou. Vítejte v Rudíkově na Vysočině, dědině stojící na mohutném žulovém bloku. A právě do téhle skály by stát rád vyhloubil podzemní sklad pro vyhořelé palivo z atomových elektráren. „Nedovolíme to,“ říkají v Rudíkově. Mají ale reálnou šanci gigantické stavbě zabránit?

I příznaky zmutovaly. Místo úplné ztráty způsobuje omikron otupělost čichu. Co dalšího?

Britští vědci upozornili na řadu varovných příznaků signalizujících, že jste v počátečním stadiu nákazy omikronem. Jedná se například o bolest v krku, bolest hlavy, pocení, a to zejména v noci, a bolest uší. U mnohých pacientů omikron způsobuje i problémy s čichem, což byl jeden z prvních příznaků i předchozích variant, jenže tentokrát se projevuje trochu jinak.

reklama

Domácí zpravodajství

Nemůžeme si vyskakovat, covid jsme nezvládli. Bez očkování by to byl masakr, říká Kubek

Změn ve vládních opatřeních je už tolik, že je nejde všechny sledovat. Už se v nich neorientuju, přiznal šéf České lékařské komory Milan Kubek. V pořadu 360° upozornil, že i když některé evropské země už začaly rozvolňovat, se situací v České republice se dění v zahraničí srovnávat nedá kvůli menší proočkovanosti. „Nejsme zemí, která by si mohla dovolit příliš vyskakovat,“ řekl na CNN Prima NEWS.

reklama