CNN Prima News přívěs

přívěs

Výpis příspěvků ke štítku „přívěs“

Smrtelná nehoda na D1: Kamion natlačil auto do návěsu s tankem, zemřel jeden člověk

Jeden člověk v sobotu ráno zemřel a další dva utrpěli zranění při nehodě dvou nákladních a jednoho osobního vozu na dálnici D1 mezi Bohumínem na Karvinsku a polskou hranicí. Na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby. Provoz na dálnici je ve směru do Polska zastaven, informovala mluvčí moravskoslezské policie Eva Michalíková. Původně policie uvedla, že při nehodě zemřeli dva lidé, později svou informaci korigovala.

Dálnici D1 na 53. kilometru uzavřela nehoda dodávky s přívěsem. Směr na Brno byl neprůjezdný

Aktualizováno

Dálnici D1 na 53. kilometru na Benešovsku uzavřela v pátek dopoledne nehoda dodávky s přívěsem. Převrátila se na bok a zablokovala oba jízdní pruhy. Nehoda se obešla bez zranění, směr na Brno byl zhruba dvě hodiny neprůjezdný. Před 12:30 byl provoz obnoven jedním jízdním pruhem, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Zavinil nehodu na D1, při níž zemřeli tři lidé. Soud řidiče poslal na tři roky za mříže

S tříletým trestem odešel od soudu Radim Manoušek z Blanska. Ten způsobil na dálnici D1 v blízkosti obce Meziříčko na Žďársku dopravní nehodu, která si vyžádala tři lidské životy a dvě vážná zranění. Verdikt ve středu vynesl Krajský soud v Brně, k němuž se obžalovaný odvolal v souvislosti s rozsudkem Okresního soudu v Jihlavě. Informuje o tom web Blanenský deník.