reklama

Poslední rozloučení s Petrem Kellnerem: Sbohem mu u rodinné vily dali jen jeho nejbližší

Rodina a nejbližší přátelé se o víkendu naposledy rozloučili s miliardářem Petrem Kellnerem, který zemřel při nehodě vrtulníku na Aljašce. Pohřeb se podle informací webu Blesk.cz konal u rodinné vily v pražských Dejvicích. Rakev, kterou pokrývaly květiny a mech, vyprovodil průvod do zahrady.

reklama

„O víkendu jsme se definitivně rozloučili s PK… Děkuji všem, kteří mu v uplynulých dnech věnovali pozitivní vzpomínku,“ napsal na Twitteru ředitel PPF pro vztahy s veřejným sektorem Vladimír Mlynář.

Poslední rozloučení s nejbohatším Čechem proběhlo podle informací webu Blesk.cz u Kellnerova sídla v Dejvicích. Rodina vyprovodila dřevěnou rakev s tělem zesnulého do zahrady, pokrývaly ji květiny, mech, větvičky se šiškami a kůra. Během pohřbu spočinula na katafalku mezi vzrostlými stromy.

/ fotografií

Kellnera při rozloučení připomínaly také dvě fotografie na stojanech, na kterých je podnikatel zachycen s úsměvem na tváři. Pod nimi byly umístěny smuteční věnce, kytice a svíčky. Na poslední cestu zemřelého podnikatele vyprovodily tóny písně od Boba Dylana Knocking on Heaven's Door (Klepání na nebeskou bránu).

Spolu s Kellnerem zahynuli další čtyři lidé

Soukromý Boeing 737NG skupiny PPF, kterou Kellner vlastnil, měl jeho ostatky přepravit do Čech už v pátek v brzkých ranních hodinách. Letadlo mělo dále pokračovat do francouzského Lyonu, kam dopravilo ostatky Benjamina Larochaixe, který se v osudný den ve vrtulníku také nacházel.

Šestapadesátiletý Kellner tragicky zahynul při havárii vrtulníku 27. března na Aljašce. Spolu s ním zemřeli další čtyři lidé – již zmíněný Benjamin Larochaix, Gregory Harms, Sean McManamy a pilot Zachary Russel. Jediný, kdo nehodu přežil, byl snowboardista a fotograf David Horváth.

Poslední rozloučení s Petrem Kellnerem (Autor: PPF Group)
Poslední rozloučení s Petrem Kellnerem (Autor: PPF Group)
Zdroj: CNN Prima NEWS

K tématu

Další hlavní zprávy

Cestování

PŘEHLEDNĚ: Co budete potřebovat, abyste v létě mohli cestovat. Kdy bude covid pas?

PŘEHLEDNĚ: Co budete potřebovat, abyste v létě mohli cestovat. Kdy bude covid pas?

Cestování v letošním létě získává konkrétnější obrysy. Od června začne fungovat národní aplikace, která bude potvrzovat neifekčnost jedince a od července by se měla propojit s celoevropským covid pasem. V zásadě musí člověk splňovat jednu ze tří podmínek – očkování, test nebo prodělání covidu v určité lhůtě. Jak tedy bude cestování v příštích měsících vypadat?

Povodně nehrozí. Hladiny řek klesají, druhý stupeň má na Plzeňsku už jen Úhlava
V pokoji hotelu nainstaloval kameru a sledoval ženu. Zaměstnanci hrozí dva roky vězení
Recept na covid: Česko mělo celoplošně testovat dřív, Dánsko díky tomu nemoc zkrotilo
reklama
reklama
Bartoš: Názory na migraci a Evropskou unii už jsem změnil. Byla to mladická rebelie

Rozhovor

Domácí zpravodajství

Cestování do okolních zemí bude očkovaným umožněno už v sobotu, potvrdil Kulhánek
Benešová šla za hranu, zní z opozice po konci Zemana. Vystrčil mluví o ohrožení svobody
Další články
reklama
reklama