Proměna roku 2022 s KetoFit. Tyto ženy budou bojovat za novou postavu a spokojenost

Redakce Prima ŽENY ve spolupráci s KetoFit vybrala čtyři ženy, jež změní svůj životní styl, zhubnou a splní si svůj sen o krásné postavě. Každý kilogram navíc je u většiny z nich zářez stresu a starostí, od kterého se budou muset odpoutat – a zapracovat samy na sobě. Poznejte osudy čtyř odvážných žen, které budou celé dva měsíce měnit vlastní životy k lepšímu.

Čtyři ženy, které se hubnutí s KetoFit účastní, označují sžíravý stres jako zásadní důvod nabraných kilogramů. Osobní nepohoda a úzkost má na hmotnost nedozírný dopad. Zásadním zdrojem jejich motivace je nejen to, že chtějí být spokojené samy se s sebou, ale také děti. „Nechci, aby se za mě malá styděla,“ dodává dojemně Jana. Kromě toho je pro mladé matky důležité, aby svým aktivním ratolestem zkrátka stačily. Všechny maminky mají dítka podobně stará, okolo tří a pěti let, takže změna jejich životního stylu musí být svižnější.

Keto dieta KetoFit dokáže nabídnout skvělou změnu životního stylu a má reálné výsledky v rychlém hubnutí. Česká jídla KetoFit pomáhají ženám už téměř 10 let.

Opakem je sympatická Gabriela, která pro změnu zastupuje jiný příběh mnoha žen, které z lásky a spokojenosti začínají nabírat kilogramy. Stres opadl a ony si začínají užívat života. A tak se kolotoč výčitek a pořekadla „žijeme jen jednou“ roztáčí. Teď je ale na čase ho zastavit a společně s proměnou roku zapracovat sama na sobě.

Všechny ženy čeká komplexní balíček keto jídel od firmy KetoFit v celkové hodnotě 50 000 Kč, pravidelné konzultace a podpora výživových poradkyň po dobou dvou měsíců. A pokud vás zajímá, jak celý proces vypadá, můžete průběch hubnutí a jednotlivé úspěchy účastnic sledovat už teď ve skupině na Facebooku ZDE.

Gabriela za deset let nabrala padesát kilogramů

Sympatická maminka přibrala dramatické množství kilogramů ve chvíli, kdy se usadila. Gabriela založila rodinu a měla pocit, že už se konečně může pořádně najíst. Posledních deset let vůbec nesportovala, všechnu energii věnuje dceři. Gábi přiznává, že se v jídle snaží omezovat přes den, ale následně udělá večerní nálet na ledničku. Gabriela vykazuje velkou motivaci ke změně, má průměrné množství svalů, což je výborný základ. V šestatřiceti letech je ten nejvyšší čas cítit se ve svém těle dobře! Jak jí půjde hubnutí po boku výživové poradkyně Petry a s balíčkem jídel KetoFit?

Iva přibrala kvůli velkému stresu

Další maminka Iva byla naposledy spokojená se svou váhou po porodu. Následně se jako učitelka dostala do kolotoče stresu, který vyústil ve špatnou životosprávu. S váhou má ale problémy už od páté třídy základní školy, nikdy nebyla velký sportovec. Momentálně se snaží každý den běhat na běžeckém páse a s dítětem chodí na dlouhé procházky. Kromě toho nemá jako učitelka ani výrazně sedavé zaměstnání, v pohybu tak je často. Ani tak se ale hubnutí nedostavuje. Rozklíčuje výživová poradkyně KetoFit důvody, proč se Ivě nedaří shodit kilogramy?

A co další účastnice programu "Proměna roku 2022 s KetoFit"? Ty můžete sledovat ve speciálu na Prima Ženách a také ve facebookové skupině zde.

Proč jsme zvolili v Prima ŽENY spolupráci právě s KetoFit? Důvodů je celá řada:

  • KetoFit je nejoblíbenější hubnutí mezi ženami
  • zajistí velmi rychlý úbytek váhy bez hladu a bez dřiny
  • jako jediná dieta podporuje krásu a imunitu
  • nabízí špičková jídla bez chemie, bez GMO, bez přidaných cukrů
  • obsahuje nejméně sacharidů pro nejrychlejší hubnutí a udržení váhy
  • má vysoké hodnocení na Heureka.cz a Zboží.cz, ženská keto dieta roku 2022
  • miliony snědených jídel, ověřeno  přes 100 000 zákaznic v ČR a SR
  • přes 30 000 fanoušků na Facebooku a Instagramu

Pokud chcete také změnit životní styl a rychle se zbavit nadbytečných kilogramů jako dámy v proměně roku, vsaďte také na keto dietu.

Tagy: