CNN Prima News životní styl

životní styl

Výpis příspěvků ke štítku „životní styl“

Kohoutková voda nestačí, varují experti. Jak ve vedru dodržovat správný pitný režim?

24. července 2022 07:19

Pít jen kohoutkovou vodu pro dodržování pitného režimu nestačí. Podle odborníků totiž nezáleží pouze na množství tekutin, ale také na jejich složení. Lidé by tak obzvlášť v létě při sportování měli dbát na to, aby přijímali různé minerály. V tom nejlepším případě se také vyvarovat konzumaci alkoholických či energetických nápojů.

Zpověď Zagorové o zdravotním stavu: Chce pryč z Česka. Plán jí komplikují potřebné transfuze

7. července 2022 16:39

Když není vedro, chodí na krátké procházky a cítí se prý mnohem lépe. Hana Zagorová koncem května prodělala dramatický kolaps. Přesto již nyní přemýšlí o tom, že by odjela na dovolenou do španělské Málagy. 75letá zpěvačka v rozhovoru pro deník Blesk přiznala, že by taková cesta měla svá úskalí. Zagorová by totiž do Prahy musela přiletět zpět na otočku kvůli krevním transfuzím.

GLOSA: Probuď v sobě bohyni a přivoď si zánět močových cest

29. ledna 2022 09:51

Tvé lůno je zdrojem energie a síly. Tak zní jedna z nejčastějších vět objevujících se na „ezo“ instagramových účtech, tedy profilech spirituálně založených žen, které se prohlašují za bohyně nebo kněžky. V posledních letech sílí trend objevování vnitřní ženské síly, který značně podporuje i americká herečka Gwyneth Paltrowová. Ta jako jedna z prvních začala prodávat problematická vaginální vajíčka nazývaná yoni eggs. Kněžky jejich prodejem obírají klientky o peníze, navíc ještě mohou ženám špatnými doporučeními způsobovat zdravotní problémy.

Nepoužívejte mobily před spaním, nabádají experti. Která aplikace škodí nejvíc?

16. ledna 2022 06:27

Experti důrazně nedoporučují lidem, aby před spaním používali mobilní telefony. Modré světlo, které obrazovky elektronických přístrojů produkují, totiž způsobuje větší bdělost. Společnost Sleep Junkie, která se fenoménu kvalitního spánku dlouhodobě věnuje, zkoumala, jak mozek před spaním ovlivňují jednotlivé mobilní aplikace. Nejhůře dopadla čínská sociální síť TikTok.

Proměna roku 2022 s KetoFit. Tyto ženy budou bojovat za novou postavu a spokojenost

4. ledna 2022 20:19

Redakce Prima ŽENY ve spolupráci s KetoFit vybrala čtyři ženy, jež změní svůj životní styl, zhubnou a splní si svůj sen o krásné postavě. Každý kilogram navíc je u většiny z nich zářez stresu a starostí, od kterého se budou muset odpoutat – a zapracovat samy na sobě. Poznejte osudy čtyř odvážných žen, které budou celé dva měsíce měnit vlastní životy k lepšímu.

Místo kapra celé sele a Vánoce od září do ledna. Jak slaví menšiny v Česku?

24. prosince 2021 20:45

Vánoce jsou pro Čechy obvykle svátky klidu a míru. Lidé se z pohodlí domova dívají na pohádky, poslouchají koledy a po štědrovečerní večeři skládající se z kapra a bramborového salátu rozbalují dárky, které našli pod stromečkem. Jak jsou na tom ale národnostní menšiny žijící v Česku? Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala několik zajímavých případů.