CNN Prima News psychická porucha

psychická porucha

Výpis příspěvků ke štítku „psychická porucha“

V obchodě bodla ženu do srdce. Nejsem zrůda, ale dobrý člověk, hájí se vražedkyně ze Smíchova

Nechtěla jsem to udělat – vzít nůž a bodnout do ní. Bylo mi strašně, dodnes toho lituji. Tak nyní, po letech od vraždy, k níž došlo 21. července 2016 v obchodním centru na pražském Smíchově, obhajuje svůj čin Michelle Sudků. Byla to právě ona, kdo z regálu v sekci s domácími potřebami vzala kudlu, vyndala ji z obalu a náhodné ženě probodla srdce. Tvrdí, že není zrůda, ale dobrý člověk, z něhož vyzařuje láska. Přesto týrala a usmrtila zvířata, pokusila se o vraždu a jednu spáchala. Příběh ženy odsouzené k 30 letům vězení včetně její osobní zpovědi vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci pořadu Bez lítosti, který přibližuje život a činy nejhorších vrahů v Česku.

V Berouně vzniklo Centrum duševní rehabilitace. Unikát, jenž chce měnit standardy v péči

Zdravotnický holding AKESO, přední poskytovatel zdravotní péče v Česku, v úterý 20. června v areálu Rehabilitační nemocnice Beroun slavnostně otevřel svoji vlajkovou loď v péči o duševní zdraví – Centrum duševní rehabilitace. Unikátní pracoviště, které je součástí nemocnice, má ambici měnit dosavadní standardy psychiatrické péče a stát se vzorem nejenom v rámci Česka, ale i Evropy.

Rakouský lékař zneužil více než sto chlapců, půjde do vězení

Ke 13 letům vězení a zároveň ochranné ústavní léčbě byl dnes odsouzen rakouský lékař, který sexuálně zneužil více než sto chlapců. Informovala o tom APA, podle které je rozsudek nepravomocný. Podle soudu v hornorakouském Welsu muž 20 let zneužíval své oběti při vyšetřeních ve své ordinaci i na jiných místech. Údajně je vždy přesvědčoval, že sexuální praktiky jsou součástí léčby.