reklama

PUBG

Výpis příspěvků ke štítku „PUBG“

PUBG šampionát se stal největším FPS turnajem historie. Rozdal 154 milionů korun

27. března 2021 21:31

PUBG Global Invitational S 2021 je netradičním světovým šampionátem v battle royale střílečce PlayerUnknown's Battlegrounds. Loňská sezóna proběhla kvůli pandemické situaci bez jakýchkoliv mezinárodních turnajů, a tak se pozornost celé esport komunity zaměřuje právě na tento turnaj. V něm se potkalo 32 týmů z různých koutů světa. Přestože se zápasy blíží do svého posledního víkendu, už teď je jasné, že se zapíše do historie.

Vítěz MČR Double: Jsem rád, že jsem prokázal, kdo je nejlepší hráč PUBG v Česku

3. prosince 2020 10:25

Přestože tým Entropiq vznikl teprve letos v lednu, na Vodafone MČR 2020 v PUBG byl jednoznačným favoritem. Už od počátku turnaje, který je vyvrcholením celoročních bojů těch nejlepších hráčů na domácí scéně, se Hawki, RedgieBeardo, Double a Nowikk pyšnili dobrou konzistentností. Díky té se také před finálním dnem usadili na čele tabulky a svou pozici již nepustili. Hráčem turnaje byl už podruhé za sebou zvolen Vojtěch „Double“ Ptáček, s nímž vám přinášíme rozhovor.

Vodafone MČR v PUBG startuje v pátek, na hráče čeká celkem 24 her

27. listopadu 2020 14:30

Závěr letošního maratonu Vodafone MČR v počítačových hrách obstará třídenní klání v battle royale titulu PlayerUnknown's Battlegrounds. Ve hře je rovných 100 tisíc korun. Hráče čekají na cestě za titulem mapy Miramar a Erangel. Porci toho nejlepšího z lokálního PUBG vám budeme servírovat od pátku 27. 11. do neděle 29. 11. na Twitch kanále playzone.cz a skrze HbbTV.

Začíná Vodafone MČR v PUBG. Komentátoři favorizují tým Entropiq

26. listopadu 2020 15:00

Už v pátek se uskuteční třídenní turnaj Vodafone MČR v PUBG. Program je opravdu našlapaný, na diváky čeká rovných 24 her, během kterých budou soutěžní čtveřice bojovat o zlatou medaili a titul mistra pro rok 2020. Komentátoři se podělili o své tipy na vítěze a vesměs se shodli na nejlepší šestici týmů.

Prima bude hostit MČR. Půjde o jedno z nejmodernějších esportových studií v Evropě

10. listopadu 2020 20:09

Jubilejní desátý ročník Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách a 5. ročník Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách jsou celoročním vyvrcholením domácí esportové sezóny. Pořadatelé však letos museli kvůli koronaviru zrušit klasickou akci v Brně, na kterou se loni přišlo podívat přes 52 tisíc diváků, a nahradit ji unikátní on-line podívanou. V prostorách FTV Prima vyroste jedno z nejmodernějších esportových studií v Evropě, které se postará o tři týdny on-line přenosů.

reklama