reklama

Reality show LIKE HOUSE je konečně tady. Kteří influenceři budou bojovat o půl milionu?

/ fotografií

Už v pondělí 19. dubna v 17:15 odstartuje na obrazovkách televize Prima očekávaná reality show LIKE HOUSE, ve které bude skupina internetových hvězd zavřena na tři měsíce v jednom domě, kde je budou sledovat kamery na každém kroku. Jaké tváře se v pořadu objeví?

reklama

Na sociálních sítích patří u mladé generace mezi idoly, kteří se svými fanoušky sdílí na Instagramu skoro cokoliv. Nyní se budou snažit hvězdy TikToku, YouTube a dalších slavných platforem dobýt po internetu také svět televize. Už od pondělí 19. dubna totiž budete moci na televizi Prima sledovat LIKE HOUSE, reality show, která nemá na tuzemských obrazovkách obdoby.

K tématu

V té bude skupinka influencerů po dobu tří měsíců bydlet ve vile nedaleko Berouna, kde budou neustále pod dozorem kamer plnit různé úkoly, ale samozřejmě také žít svůj běžný život plný radostí a strastí. Diváci pak budou pomocí speciální aplikace hlasovat pro svého oblíbence a soutěžící s největším počtem „lajků“ si odnese výhru půl milionu korun. Cílem reality show však není pouze servírovat pořádně rozjetou zábavu pro teenagery, ale oslovit také starší generace. Novinka chce být totiž zároveň i sondou do současného světa mladých lidí a představit rodičům influencery, na nichž jejich potomci koukají a často i vyrůstají. Na jaké tváře sociálních sítí se v pořadu můžete těšit?

Adam Kajumi

Jeden z nejsledovanějších a zároveň nejkontroverznějších tiktokerů na naší scéně, na této sociální síti ho sleduje přes 670 tisíc lidí. Sám se označuje za CEO českého TikToku, tedy první tvář, kterou si lidé s touto službou ihned spojí. Jeho matka je Češka a otec Afghánec. Má spousty fanynek, ale také zarytých odpůrců, kteří mu nemohou odpustit řadu internetových kauz. Pozornost vzbudil například falešným večírkem během protikoronavirových opatření. Řídí se mottem „Žij tady a teď“. „Jsem mladý kluk, který si jde za svým snem, a proto lidem vadím,“ tvrdí o sobě Adam.

Marek Valášek

Úspěšný youtuber známý především pod přezdívkou Datel, který má na svém kanále přes půl milionů odběratelů. Točí zejména zábavný obsah a tzv. pranky se svým kamarádem Janem Svěceným. Také on má řadu kritiků a nechvalně proslul svými kauzami. Do pořadu LIKE HOUSE se přihlásil, protože je podle svých slov pro každou srandu. Zároveň chce ovšem mezi starší generací zlepšit povědomí o youtuberech a ostatních influencerech. Loni v září prodělal těžké zranění, měl naraženou lebku. Musel také na operaci nosu a po incidentu mu zůstala na tváři jizva.

Like house
Like house
Zdroj: CNN Prima NEWS

Jan Svěcený

Nejlepší kamarád Marka Valáška, se kterým se zná od první třídy. Dvojice bez sebe ani ránu a mají dokonce i společné tetování. Na YouTube působí pod přezdívkou Jenis, na svém aktuálním kanále má přes 40 tisíc odběratelů. Mladí diváci ho znají právě ze vzájemných vtipných videí s Datlem.

Tomáš Běhounek

Na TikToku, kde má přes sto tisíc sledujících, vystupuje jako t0mi.jpg. Považuje se za lamače dívčích srdcí a věčného pohodáře. I on se ale prý dokáže pořádně vytočit. Inspiraci čerpá sám ze sebe a ve svých videí se soustředí na lidské vztahy a vtipy o sexuálním životě své generace.

Maru Rosecká

Jedna z nejsledovanější a nejpopulárnějších českých tiktokerek, její účet sleduje přes 400 tisíc lidí. Tvrdí o sobě, že jede podle vlastní pravidel a je jí jedno, co si o její tvorbě myslí ostatní. Na druhou stranu ovšem chce 19letá Marie svou tvorbou pomáhat a motivovat své mladé publikum.

Lada Horová

Vycházejí hvězda TikToku i Instagramu, které neřekne nikdo jinak než Láďa. Točí zábavná videa, miluje motocross a je také modelkou. Mladá influencerka zbožňuje spontánní nápady, ráda vystupuje ze své komfortní zóny a nuda jí opravdu nic neříká. „Když mi teď řeknete, ať jsi jdu skočit bungee jumping, tak půjdu. Jsem takový spontánní magor,“ popisuje samu sebe Lada.

Barbora Stříteská

22letá mikroinfluencerka, jejíž popularita půjde nejspíš v následujících týdnech rapidně nahoru. TikTok má prozatím jako koníček a proces natáčení ji velmi baví. Je přátelská a snaží se ostatním co nejvíce pomáhat. Když se rozhodovalo o jejím přijetí do pořadu LIKE HOUSE, neváhala ani vteřinu. „Je to určitě velikánská zkušenost pro mě a pro všechny, kteří tu jsou se mnou. Mě to strašně nabudilo a rozhodnutá jsem byla téměř okamžitě,“ říká Barbora.

K tématu

Tagy: YouTube TikTok influenceři youtubeři LIKE HOUSE Adam Kajumi Marek Valášek Jan Svěcený Tomáš Běhounek Maru Rosecká Lada Horová Barbora Stříteská
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Sport

Je*at papeže, měl křepčit Kamara se spoluhráči. Fanoušci Rangers ho označili za rasistu

Je*at papeže, měl křepčit Kamara se spoluhráči. Fanoušci Rangers ho označili za rasistu

A zase Glen Kamara. Na sociálních sítích koluje video, na kterém slaví hráči Rangers titul ve skotské fotbalové lize. Hlouček zpívá známý ostrovní hit Sweet Caroline, kterému ale změnil text a zakomponoval do něho urážku papeže. Mezi zúčastněnými je vidět i finský fotbalista Glen Kamara, který obvinil stopera Slavie Ondřeje Kúdelu z rasismu. Případem se už zabývá policie.

Stojím za Izraelem, napsal český velvyslanec v Kuvajtu. Pobouřil tamní diplomacii
Hamáčkovu plánovanou cestu do Ruska vyšetřuje policie. Ve hře je i trestný čin
reklama
reklama
Hotely mohou otevřít bez omezení od příštího pondělí. Hosté musí být testovaní

Vláda

Domácí zpravodajství

ON-LINE: Zahrádky vítají zpět své hosty, kontrolám neuniknou. Kde už se popíjí?
Pěsti a kopance. Rozzuřený dav fotbalových fanoušků napadl policii, hlídka ujela
Další články
reklama
reklama