CNN Prima News Richard Gere

Richard Gere

Výpis příspěvků ke štítku „Richard Gere“

V Indii pochopíte, o čem je život a zamilujete se. Prožijte ji všemi smysly s Exclusive Tours

Pokud bychom měli dát radu člověku, který se chystá do Indie, zněla by asi takhle: Nejpozději po návratu nezapomeňte zavřít pusu, protože tady vám spadne brada. Důvodů je asi tak jeden a půl miliardy, stejně jako tu žije lidí. Dobře, přistihli jste nás, mírně jsme si zapřeháněli. Ale skutečně jen maličko. Indie se dá popsat mnoha způsoby, všechno, všecičko je tady intenzivní. Barvy, vůně, chutě... i život sám. Žádné vyprávění vás ale nepřipraví na skutečnou zkušenost, která tu na cestovatele čeká. Tohle jednoduše musíte jen zažít a poznat. Takovou možnost nabízí například Exclusive Tours.

Den s Karlem Divišem: Jsem boomer, přiznává. Že se podobám Gereovi, slýchám už od mládí

Kandidát, který byl nejdřív ze hry, ale pak se vrátil. Řeč je o Karlu Divišovi, kterému cestu do boje o pražský Hrad zkomplikovalo ministerstvo vnitra. Stejně jako s ostatními kandidáty strávili reportéři CNN Prima NEWS i s ním celý den. Zeptali se ho mimo jiné na to, proč se mu přezdívá český Richard Gere. Rodák z České Lípy v závěru kampaně navštívil místo, kde strávil svých prvních 18 let života.

Vemte si migranty soukromým tryskáčem do Hollywoodu a postarejte se o ně ve svých vilách, vzkázal Salvini Richardu Gereovi

Italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini si nebral servítky s výtkou amerického hollywoodského herce Richarda Gerea, který kritizoval Itálii za odmítnutí vpuštění více než sta migrantů do italských přístavů. Salvini držiteli Zlatého glóbu vzkázal, že si migranty může vzít k sobě domů, informoval server Daily Mail.