reklama

role

Výpis příspěvků ke štítku „role“

Zemřela herečka z Vrchní, prchni! Už je nás jen pět, smutní spolužáci Bohdalová a Hardt

Slavný ročník z DAMU truchlí. Spolužáci Jiřina Bohdalová, Rudolf Jelínek, Dalimil Klapka, Antonín Hardt a Michaela Bendová přišli o dalšího člena své party. V 88 letech zemřel herečka Ludmila Krajíčková. Nadaná umělkyně s cizokrajným vzhledem si podmanila především divadelní publikum, diváci si jí však mohou pamatovat z filmu Vrchní, prchni!, kde si zahrála s Josefem Abrhámem.

Libuše Šafránková nebyla jen Popelka. Připomeňte si její nejznámější role

Popelka, princezna Večernice, Klára z Kolji nebo vodnická holka z Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Libuše Šafránková ztvárnila role v desítkách filmů, pohádek, divadelních inscenací, ale i v seriálech. Nejvíce se proslavila hlavní rolí v pohádce Tři oříšky pro Popelku. Herečka podle informací CNN Prima NEWS ve středu v 68 letech zemřela. Připomeňte si její nejznámější role.

Seriál Slunečná odvysílá jubilejní 100. díl. S kým by si herci rádi dali pivo?

Oblíbený seriál Slunečná na televizních obrazovkách odvysílá jubilejní stý díl. Poprvé se rodina Popelkových divákům představila 11. ledna 2020 a od té doby se k televizním obrazovkách v úterý a ve čtvrtek vrací v průměru 1,3 milionu diváků. Po dotočení stého dílů se podával dort, chlebíčky, ale i bublinky. Malou, ale rychle zorganizovanou oslavu všichni uvítali.

reklama