role

Výpis příspěvků ke štítku „role“

Odešla hvězda filmového plátna Wilkinson. Zářil v Batmanovi či Zamilovaném Shakespearovi

Ve věku 75 let zemřel britský herec Tom Wilkinson, informují světová média. Během své kariéry si zahrál ve více než 130 filmech a televizních seriálech, mezi jeho nejvýznamnější role se řadí postavy ve snímcích Do naha!, Batman začíná, Zamilovaný Shakespeare, Michael Clayton či Grandhotel Budapešť. Díky svým výkonům si vysloužil řadu ocenění, včetně ceny BAFTA nebo nominace na Oscara.

Divokým dnům ve Varech i rolím princezen odzvonilo, říká Podzimková. Má nečekanou zálibu

Když jsem jezdila do Karlových Varů za svobodna a s batohem, tak bývaly divoké, letos je to takové klidnější a chci s nimi seznámit maminku a dceru. V pořadu Oplatky se nepečou to uvedla herečka Eva Podzimková, fanouškům spíše známá pod svým jménem za svobodna Josefíková. Nejedná se však o jedinou změnu, kterou dnes maminka dvouleté dcery zažívá. „Už je asi konec princezen a možná nastal začátek potvor, což mě herecky baví. Myslím, že jsem to podpořila i účesem – princezna už nebude,“ konstatovala. Prozradila i svou neobvyklou zálibu.

Slzy na loučení s Heribanem: Seriálová manželka prozradila, co jí napsal před smrtí

Takřka nikdo na posledním veřejném rozloučení se zesnulým hercem Danielem Heribanem – které se konalo v úterý 30. května – nedokázal zadržet slzy. Závěrečná slova svému hereckému partnerovi a blízkému příteli proplakala také umělkyně Petra Polnišová. Kolegové ze seriálu Horná Dolná se dokonce měli před smrtí Heribana sejít, zpráva od něj však nepřišla. Píše o tom web Pluska.sk.

Mluvit o sexu pro mě bylo tabu. S věkem bych raději hrála vážnější role, říká Asterová

Jitka Asterová se do paměti diváků zapsala coby úspěšná herečka komediálních rolí. Mnozí si ji nicméně pamatují i jako moderátorku pořadu Sexy život na rádiu Frekvence 1, kde působila devět let. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS přiznala, že ačkoliv jí tato „role“ neskutečně bavila, zprvu si vůbec nedokázala představit, že by měla veřejně mluvit o vztazích či sexu. „Bylo to pro mě tabu,“ svěřila se.

Hvězda Terminátora a Bláznivé střely dozářila. Zemřel herec Boen, jeho hlas zněl i v hře WoW

Smutná zpráva obletěla filmový svět v pátek 6. ledna. Ve věku 81 let zemřel hollywoodský herec Earl Boen, oznámil to člen jeho rodiny. Příčina smrti oblíbeného umělce nebyla zveřejněna, diskutuje se však o vážné nemoci. Diváci si Boena mohou pamatovat zejména ze série filmů Terminátor, kde ztvárnil kriminálního psychologa Petera Silbermana. Zazářil také ve filmu Bláznivá střela.