role

Výpis příspěvků ke štítku „role“

Mluvit o sexu pro mě bylo tabu. S věkem bych raději hrála vážnější role, říká Asterová

19. ledna 2023 20:25

Jitka Asterová se do paměti diváků zapsala coby úspěšná herečka komediálních rolí. Mnozí si ji nicméně pamatují i jako moderátorku pořadu Sexy život na rádiu Frekvence 1, kde působila devět let. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS přiznala, že ačkoliv jí tato „role“ neskutečně bavila, zprvu si vůbec nedokázala představit, že by měla veřejně mluvit o vztazích či sexu. „Bylo to pro mě tabu,“ svěřila se.

Hvězda Terminátora a Bláznivé střely dozářila. Zemřel herec Boen, jeho hlas zněl i v hře WoW

6. ledna 2023 19:31

Smutná zpráva obletěla filmový svět v pátek 6. ledna. Ve věku 81 let zemřel hollywoodský herec Earl Boen, oznámil to člen jeho rodiny. Příčina smrti oblíbeného umělce nebyla zveřejněna, diskutuje se však o vážné nemoci. Diváci si Boena mohou pamatovat zejména ze série filmů Terminátor, kde ztvárnil kriminálního psychologa Petera Silbermana. Zazářil také ve filmu Bláznivá střela.

Zemřel uznávaný herec Ivo Kubečka. Zářil ve filmech, ztvárnil i 150 divadelních rolí

16. prosince 2022 13:44

Ve věku 77 let zemřel ve čtvrtek herec a dlouholetý člen souboru Divadla pod Palmovkou Ivo Kubečka. Divadlo o tom v pátek informovalo na svém webu. Kubečka ztvárnil přes 150 divadelních rolí, naposledy hrál v Divadle pod Palmovkou na začátku listopadu roli Raymonda Assa v inscenaci Edith a Marlene. Účinkoval také ve filmech a televizních seriálech.

Role, nebo skutečná ikona boje? Expertka popsala, jak Zelenskyj využívá herecké schopnosti

31. července 2022 08:30

Od konce února se zrak milionů lidí z celého světa upíná nejen k Ukrajině, ale také na prezidenta Volodymyra Zelenského. Neústupně žádá o podporu ze Západu, zároveň soucitně promlouvá ke svému národu. Jde u bývalého herce a komika o další roli, nebo označení „ikona boje“ vyjadřuje jeho podstatu? Řeč těla i komunikaci prezidenta Ukrajiny v rozhovoru pro CNN Prima NEWS rozebrala expertka Noemi Zárubová-Pfeffermannová.