reklama

role

Výpis příspěvků ke štítku „role“

Už dnes ve 20:15 začíná nový seriál ZOO s Evou Burešovou. Předtím si užijete Slunečnou

10. ledna 2022 13:31

Diváci televize Prima se konečně dočkali a ve čtvrtek od 20:15 hodin se na Primě mohou těšit na první díl nového rodinného seriálu ZOO. V hlavních rolích se představí oblíbené hvězdy jako Eva Burešová, Štěpán Benoni, Veronika Freimanová či Pavla Tomicová. Objeví se i nové tváře. Tím ale novinky ani překvapení nekončí. Stejně jako každý čtvrtek totiž mohou diváci sledovat také svoji oblíbenou Slunečnou.

Zazářila ve filmech Všichni dobří rodáci či Noc nevěsty. Oblíbená herečka zemřela

26. listopadu 2021 21:09

V úterý 23. listopadu zasáhla nejen šumperské divadlo smutná zpráva. V 85 letech zemřela dlouholetá členka místní činohry Jaroslava Vysloužilová-Wanieková. Ačkoliv více než 40 let zasvětila právě Divadlu Šumperk, diváci si jí mohli všimnout i v řadě filmových rolí, například ve snímcích Všichni dobří rodáci nebo Noc nevěsty. O její smrti informovalo vedení divadla.

Meghan chce hrát superhrdinku. Lidé by si ji navždy pamatovali, říká komentátor

17. října 2021 06:35

Královský komentátor Neil Sean tvrdí, že se Meghan Markleová chystá vrátit zpět k herectví. Situace jí to nyní umožňuje a podle jeho zdrojů jí práce, které se v roce 2018 vzdala kvůli královských povinností, schází. Sean však podotýká, že Meghan zřejmě touží po jedné konkrétní roli: superhrdinské. Měla by tak vliv především na děti a nikdy by se na ni nezapomnělo.

Zemřela herečka z Vrchní, prchni! Už je nás jen pět, smutní spolužáci Bohdalová a Hardt

17. srpna 2021 12:22

Slavný ročník z DAMU truchlí. Spolužáci Jiřina Bohdalová, Rudolf Jelínek, Dalimil Klapka, Antonín Hardt a Michaela Bendová přišli o dalšího člena své party. V 88 letech zemřel herečka Ludmila Krajíčková. Nadaná umělkyně s cizokrajným vzhledem si podmanila především divadelní publikum, diváci si jí však mohou pamatovat z filmu Vrchní, prchni!, kde si zahrála s Josefem Abrhámem.

Libuše Šafránková nebyla jen Popelka. Připomeňte si její nejznámější role

9. června 2021 17:27

Popelka, princezna Večernice, Klára z Kolji nebo vodnická holka z Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Libuše Šafránková ztvárnila role v desítkách filmů, pohádek, divadelních inscenací, ale i v seriálech. Nejvíce se proslavila hlavní rolí v pohádce Tři oříšky pro Popelku. Herečka podle informací CNN Prima NEWS ve středu v 68 letech zemřela. Připomeňte si její nejznámější role.

Seriál Slunečná odvysílá jubilejní 100. díl. S kým by si herci rádi dali pivo?

27. dubna 2021 16:19

Oblíbený seriál Slunečná na televizních obrazovkách odvysílá jubilejní stý díl. Poprvé se rodina Popelkových divákům představila 11. ledna 2020 a od té doby se k televizním obrazovkách v úterý a ve čtvrtek vrací v průměru 1,3 milionu diváků. Po dotočení stého dílů se podával dort, chlebíčky, ale i bublinky. Malou, ale rychle zorganizovanou oslavu všichni uvítali.

reklama