reklama

Rostl doslova jako „dříví v lese”, teď má nový domov

Rotty z lesa má nový domov/ Dočasky cz
Foto:

Před pár měsíci, v období Vánoc, jsme vám představovali několik chlupáčů z Dočasky cz, kteří hledají domov. Mezi nimi byl i Lesánek - Rotty.

reklama

Před pár měsíci, v období Vánoc, jsme vám představovali několik chlupáčů z Dočasky cz, kteří hledají domov. Mezi nimi byl i Lesánek - Rotty.

Původně žil se smečkou psů v lese. Celý jeho příběh odstartoval jeho kamarád Bim, kterého našli lidé uvázaného v lese. Jenže Bim v lese bydlel a když byli přivoláni dobrovolníci z Dočasek cz, dovedl je ke své rodině a tak odstartoval příběh, o kterém jsme vás informovali - 20 Lesánků. Jedním z nich byl i Rotty.

Čtyřčlená rodina se dostala do finančních problémů a tak si našla nové místo na bydlení, v lese i se svými pejsky. Nejdříve se o ně starala dobře, ale protože finance ubývaly a smečka se rozrůstala (nebyli kastrovaní), vymklo se to kontrole. Rodina dostala nabídku odstěhovat se do města, ale bez psů. To si nedovedli představit - opustit je. Proto, když přišla nabídka od Dočasek, že jim s pejsky pomohou, souhlasili. Pejsci tak postupně prošli veterinárním vyšetřením, byli odčervení a odblešení a očipovaní.

Hledaly se jim nové domovy a našly! Jedním z posledních, kdo čekal, byl Rotty. Přesto, že mu je už nějaký ten pátek, teprve poznával krásy civilizovaného světa. Hledal rodinu, která bude mít trpělivost, protože Rotty nebyl mazlík na první dobrou. Potřeboval čas, aby si získal vaši důvěru. A ono se to povedlo. Našel milující adoptivní maminu, která si ho odvezla do nového pelíšku.

Lesánek Rotty se přestěhoval do Ostravy a je happy jak dva grepy," zněl komentář tet z Dočasek. Ještě než stihl odjet do nového domova, obdržel díky dobrým lidem a Psímu přání balík konzerv, které si přál. Přenechal je tak parťačce Cruele, ta se ale ani nenadála a odjela do nového domova také.

Víc takových šťastných konců.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Politika

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

První místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek bude na svůj post ve straně rezignovat. CNN Prima NEWS to potvrdil důvěryhodný zdroj ze Sněmovny. K rezignaci Faltýnka vyzval šéf hnutí a premiér Andrej Babiš poté, co se Faltýnek sešel ve středu večer v restauraci na Vyšehradě s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou (za ANO). Ten má na svůj post podle výzvy Babiše rezignovat také.

reklama
Hamáček k Prymulovi: Nemůže pokračovat jako ministr, je to neomluvitelné selhání
Vláda ruinuje státní kasu. Exprezident Klaus: Hlavním viníkem je ministryně Maláčová
reklama
reklama
Děláte si z nás srandu? Rezignujte! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Prymuly

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje
Komplikace pro české pendlery. Bavorsko od pátku vyžaduje negativní testy na koronavirus
Další články
reklama
reklama