Marpo

Výpis příspěvků ke štítku „Marpo“

Drž se, kámo. Vrátíš se. Vážně zraněného MMA šampiona Procházku podpořili Vémola i Marpo

24. listopadu 2022 16:16

České fanoušky bojových sportů i celý svět MMA ve středu zasáhla zpráva týkající se bijce Jiřího Procházky. Šampion UFC v polotěžké váze nebude moci obhajovat svůj pás v zápase proti Brazilci Gloveru Teixeirovi. Během tréninku se mu totiž přetrhaly vazy v rameni. 30letý hvězdný bojovník se proto vzdal titulu, který získal v červnu v Singapuru. Nyní mu vyjadřují podporu nejen hvězdy MMA ze zahraničí i z domácí scény, ale také další veřejně známé osoby.

Konec průtahů, vše je dojednáno. Vémolu čeká boxerský souboj s Marpem v květnu

28. ledna 2022 14:48

Očekávaný největší tuzemský „money fight“ mezi slavným českým MMA zápasníkem Karlosem Vémolou a rapperem Marpem byl několikrát odložen hlavně kvůli zdravotnímu stavu „Terminátora“. Nyní se však veterán organizace UFC cítí připravený, a tak společně se soupeřem podepsali smlouvu, kterou se zavazují k zápasu s termínem 21. května. Dvojice to potvrdila exkluzivně pro CNN Prima NEWS.

Nejlepší prezident? Já, žertoval Vémola. Pak prozradil, jakou hlavu státu by chtěl

27. ledna 2022 18:56

Prezident by měl být někdo, kdo by nerozděloval společnost, má jasno zápasník Karlos Vémola. Ideálním kandidátem by podle něj byl zesnulý zpěvák Karel Gott. Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) nebo nynější prezident Miloš Zeman však toto kritérium rozhodně nesplňují. S tím v pořadu Co Čech, to politik! souhlasili i rappeři Kato a Marpo.

Kdybych zrušil zápas, zruším i svatbu, říká Vémola. Marpo? Mě disco zápasník nezmlátí

7. července 2021 11:30

Slavný český MMA fighter Karlos Vémola se nyní nachází ve skutečně perném období. Jeho partnera Lela je těhotná, v červenci si ji vezme, ještě předtím absolvuje titulový souboj, pak ho čeká exhibiční boxerská show s rapperem Marpem. „Největší money fight, který tu kdy byl. Žádný zápasník na česko-slovenské půdě předtím nedostal tolik peněz za zápas,“ řekl „Terminátor“ v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Obří bitva. Zpěvák Marpo vyzve hvězdu českého MMA Vémolu v O2 areně

1. července 2021 22:27

Už 13. listopadu se mohou fanoušci bojových sportů těšit na očekávaný boxerský střet. Své síly v O2 areně změří MMA bojovník Karlos „Terminátor“ Vémola se známým hudebníkem a zápasníkem Marpem. „Chci ukázat, že zpěvák porazí jedničku bojových sportů u nás. Což bude Karlosův konec,“ prohlásil odhodlaně Marpo.