Filmový Gladiátor se změnil k nepoznání. Russell Crowe si zašel s přítelkyní na tenis

Australští paparazzi zachytili hollywoodskou hvězdu, 56letého držitele Oscara Russella Crowea, na tenisovém kurtu s jeho o 25 let mladší přítelkyní Britney Theriotovou. Pár si vychutnával čtyřhru s přáteli ze Sydney. Svalnatý a obratný vojevůdce z filmu Gladiátor už je ale minulostí.

Šestapadesátiletý rodák z Nového Zélandu se na tenisový zápas oblékl do černého trička a sportovních krátkých kalhot. Svůj outfit doplnil slunečními brýlemi a bílou kšiltovkou australského ragbyového týmu South Sydney Rabbitohs. Po jeho boku byla třicetiletá Britney Theriotová, bývalá herečka a realitní agentka z Louisiany.

Jak uvádí tamní média, s Theriotovou se Crowe poprvé setkal podle všeho v roce 2013, a to při natáčení filmu Zlomené město. V loňském roce novináři dvojici zachytili, jak se líbá na tenisovém kurtu. Oficiálně ale svůj vztah hvězdy šoubyznysu stále nepotvrdily.

Hollywoodský herec, kterého mnozí pamatují z filmů Gladiátor, Bídníci či Robin Hood, se v posledních letech změnil k nepoznání. Nabral kila a nechal si narůst plnovous, to vše kvůli filmovým rolím. Před třemi lety musel přibrat kvůli postavě 77letého generálního ředitele Fox News Rogera Islese, kterého si zahrál v seriálu The Loudest Voice. Loni pak opět přibral, aby mohl ztvárnit roli psychopata ve filmu Furious. Podle deníku Daily Mail však nyní dělá vše pro to, aby se dostal zpět do formy.

Tagy: