Oscar

Výpis příspěvků ke štítku „Oscar“

Nejtrapnější moment od facky Willa Smithe. Grant čelí ostré kritice za arogantní rozhovor

Nejnepříjemnější rozhovor všech dob i nejtrapnější „oscarový“ moment od facky Willa Smithe. I tak lidé na sociálních sítích označují krátké povídání herce Hugha Granta s moderátorkou Ashley Grahamovou u příležitosti nedělního předávání Oscarů. Grant kvůli arogantnímu vystupování a stručným odpovědím během rozhovoru čelí ostré kritice.

Flákanec jak od Volného i vzpomínky na Slunce, seno. Oscarová facka baví sociální sítě

Nečekaná facka od amerického herce Willa Smithe překvapila i pobavila nejednoho diváka filmového galavečera. Skandál na letošních Oscarech se proto stal úrodnou půdou pro internetové vtipálky a tvůrce. Někteří si zavzpomínali na českou filmovou klasiku Slunce, seno a pár facek, jiní zase připomněli slavnou rvačku mezi někdejšími politiky Davidem Rathem (dříve ČSSD) a Miroslavem Mackem (ODS). Vybrali jsme několik povedených internetových vtipů.

Móda z Oscarů: Okouzlující Kidmanová a výstřední Eilish. Kdo se s róbou trefil a kdo ne?

Hollywoodské hvězdy se oblékly do večerních rób a předvedly ty nejlepší kousky od světoznámých módních návrhářů. Na předávání Oscarů se v neděli po červeném koberci prošly slavné osobnosti Nicole Kidmanová, Benedict Cumberbatch, Mila Kunisová, Zendaya či Zoe Kravitzová. Kterým celebritám to nejvíce slušelo a které se se svým výběrem naopak netrefily?