CNN Prima News Ryan Gosling

Ryan Gosling

Výpis příspěvků ke štítku „Ryan Gosling“

KOMENTÁŘ: Sladkokyselý život nemastné Emily v Paříži? Okoření to ‚‚Úkáčka‘‘, co kradou

7. ledna 2022 18:33

Američani? Rednecks – jinde než ve Starbucksu si kafe nekoupí. Francouzi? Snobové ― hulí jak fabriky, chlastají první ligu nehledě na vysoký cholesterol, moc se nemyjí a jejich život je ‚‚pešn‘‘, ‚‚fešn‘‘, croissanty a bagety. Francie? Místo, kde je deset sexy alfasamců na metr čtvereční, všichni neustále připraveni k nejlepší souloži vašeho života. A ‚‚Úkáčka‘‘? Jsou špinaví a kradou. Fakt že jo. Tvrdí to přece Emily ze samotné Paříže!

Náhlá smrt idolu devadesátek. Herečka zářila po boku Spears, napodobovala ji celá Amerika

31. prosince 2021 17:30

V pouhých 46 letech zemřela americká herečka Tiffini Haleová, podle které se v 90. letech oblékaly a česaly dívky po celých USA. Půvabná hvězda kdysi vystupovala v populárních pořadech na Disney Channel, hrála s hudební skupinou The Party. Zkraje prosince ji však postihla zástava srdce, po několika týdnech v kómatu vydechla naposledy.

Filmaři přetvořili centrum Prahy pro trhák s Goslingem. Hřib by chtěl kulisy ponechat

15. července 2021 21:19

V hlavním městě pokračuje natáčení velkofilmu The Gray Man v čele s hercem Ryanem Goslingem. Filmaři za sebou mají třináct natáčecích dnů v několika pražských lokacích. Některé se změnily k nepoznání a nový kabát se kupodivu zalíbil vedení Prahy. Pirátský primátor Zdeněk Hřib by byl rád, kdyby i po natáčení alespoň na čas kulisy zůstaly.

Slavná zpěvačka si užívá návštěvu Prahy. Fanouškům ukazuje výlohy i sexuální pomůcky

10. července 2021 23:50

Zatímco britský herec Orlando Bloom natáčí v Praze pokračování seriálu Carnival Row, jeho partnerka a světoznámá zpěvačka Katy Perry si užívá volných chvil a brázdí ulice české metropole. Jak ukazuje na svém Instagramu, v hlavním městě se jí očividně libí. Největší zážitky, mezi které patří i netypické sexuální pomůcky za výlohou, následně ukazuje fanoušků.

Světové celebrity dorazí na jaře do Česka. Kvůli covidu je ale fanoušci nepotkají

19. března 2021 19:16

České lokace dlouhodobě lákají menší evropské filmové produkce i velké americké štáby. Zájem pokračuje i v době covidu, souviset to může i s filmovými pobídkami Státního fondu kinematografie. Fanoušci se tak mohli těšit na známé herce, jako je Ryan Gosling nebo Chris Evans, kteří na jaře do Česka dorazí. Kvůli covidu je však na veřejnosti nepotkají.