CNN Prima News Ryan Gosling

Ryan Gosling

Výpis příspěvků ke štítku „Ryan Gosling“

Gabriel Jiráčková k filmu Barbie. Ryan Gosling se podle ní do role Kena nehodí

Nejslavnější živá barbína Gabriel Jiráčková alias Lolo ta Bella promluvila pro CNN Prima NEWS o dlouho očekávaném snímku Barbie, který příští týden vstoupí do českých kin. Řekla, co si myslí o hvězdném obsazení do hlavních rolí. S postavou Kena v podání Ryana Goslinga příliš nadšená není, zato Margot Robbie jakožto Barbie jí perfektně sedí. Lolo také prozradila, jaká má od filmu očekávání.

Koberec plný hvězd na premiéře Barbie. Co říká o róbách česká barbína Gabriel Jiráčková

V Los Angeles se uskutečnila slavnostní světová premiéra filmu Barbie. Na růžovém koberci zazářily hvězdy filmu Margor Robbie, Ryan Gosling a mnohé další hollywoodské celebrity. Na premiéru v Česku se chystá nejslavnější živá barbína Gabriela Jiráčková. Pro CNN Prima NEWS prozradila svůj názor na módu z premiéry, zvlášť chválí hvězdu snímku Margot Robbie.

KOMENTÁŘ: Sladkokyselý život nemastné Emily v Paříži? Okoření to ‚‚Úkáčka‘‘, co kradou

Američani? Rednecks – jinde než ve Starbucksu si kafe nekoupí. Francouzi? Snobové ― hulí jak fabriky, chlastají první ligu nehledě na vysoký cholesterol, moc se nemyjí a jejich život je ‚‚pešn‘‘, ‚‚fešn‘‘, croissanty a bagety. Francie? Místo, kde je deset sexy alfasamců na metr čtvereční, všichni neustále připraveni k nejlepší souloži vašeho života. A ‚‚Úkáčka‘‘? Jsou špinaví a kradou. Fakt že jo. Tvrdí to přece Emily ze samotné Paříže!

Slavná zpěvačka si užívá návštěvu Prahy. Fanouškům ukazuje výlohy i sexuální pomůcky

Zatímco britský herec Orlando Bloom natáčí v Praze pokračování seriálu Carnival Row, jeho partnerka a světoznámá zpěvačka Katy Perry si užívá volných chvil a brázdí ulice české metropole. Jak ukazuje na svém Instagramu, v hlavním městě se jí očividně libí. Největší zážitky, mezi které patří i netypické sexuální pomůcky za výlohou, následně ukazuje fanoušků.