CNN Prima News rybník

rybník

Výpis příspěvků ke štítku „rybník“

Obytným vozem napříč Českem: Jihočeský kraj je turistů ráj

14. října 2022 10:45

Užít si ještě trochu slunce a ideálně na místech, kde to bude bavit děti i dospělé. Takový byl další cíl naší cesty obytným vozem. A tak jsme vyrazili na jih Čech. Návštěva zdejší ferraty nás potrápila víc, než jsme čekali. A na vině rozhodně nebyla skála. Nakonec jsme si ještě rádi odjeli lízat rány do Třeboně, kde nás čekala cesta kolem Světa. Ano, správně, Světa s velkým s. Obeplutí vyhlášeného rybníka nečekaně patřilo k nejhezčím zážitkům, které jsme si na cestě s obytňákem pořídili.

Cestou z hospody uvízl v bahně a nemohl ven. Muže na Šumpersku spasili hasiči až nad ránem

7. října 2022 09:56

Sedmačtyřicetiletý muž se ve středu večer na Šumpersku ztratil cestou z restaurace. Nejprve se ho bezvýsledně pokoušela najít jeho partnerka, která po dvou hodinách pátrání zavolala hasiče. Podle ní uvázl v bahně a nemohl se dostat ven. Muže nakonec našli až po půlnoci. Právo o tom informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Bizarní video z fronty: Moskevští idioti utopili svůj tank, glosovali Ukrajinci

11. srpna 2022 10:31

Ukrajinská armáda zveřejnila další video, které má ukazovat ruské nezdary během invaze. Na záběrech je vidět ruský tank, jehož posádka z ničeho nic vjela do hluboké vody, čímž stroj de facto utopila. Ukrajinští vojáci, kteří incident natočili, byli z celé situace náramně pobaveni. Neodpustili si ironické poznámky na adresu ruského agresora.

Původně zapovězené území dnes dělá radost milovníkům přírody: Stezka Olšina

8. června 2022 07:37

Už jste někdy slyšeli o naučné stezce Olšina? Pokud ne, není divu. Donedávna patřilo území, kde se tento přírodní skvost nachází, do veřejnosti zapovězené oblasti. První návštěvníci na stezku vkročili až v roce 2020, tedy čtyři roky poté, co byla lokalita plně vyčleněna z vojenského újezdu Boletice. A sedmikilometrový okruh kolem rybníka Olšina je mezi návštěvníky čím dál oblíbenější.

Muž pokládal kolem rybníka pasti. Ochráncům zvířat ho nahlásil jeho vlastní otec

20. února 2022 06:59

Případ nebezpečných pastí na zvířata na Tachovsku má nečekané rozuzlení. Po odvysílání reportáže v Krimi zprávách na CNN Prima NEWS se ochráncům přírody nečekaně ozval otec řádícího pytláka. Jedna z fotopastí ho zachytila, jak pokládá železné čelisťové pasti. Kriminalisté muže již vyslechli, prý chtěl tímto způsobem ochránit rybník před predátory. Porušil tím ale zákon a hrozí mu až šestiletý pobyt za mřížemi.