CNN Prima News salát

salát

Výpis příspěvků ke štítku „salát“

Kapr na služebně i vykašlaný bramborový salát na výjezdu. Záchranáři popsali sváteční práci

Hasiči, záchranáři i policisté patří mezi ty, kteří mnohdy tráví vánoční svátky v práci místo toho, aby byli doma s rodinou. Jejich náročné profese to zkrátka neumožňují. Štáb CNN Prima NEWS vyzpovídal o podobě svátečních služeb záchranáře Plzeňského kraje. Zdravotníci popsali, jak si vytvářejí vánoční atmosféru na služebně a vylíčili humorné i tragické zážitky.

Už žádný rohlík s taveňákem. Havířovská nemocnice podává luxusní snídaně za stejné peníze

Málokdo bude nesouhlasit s důležitostí výživy během léčby, natož během hospitalizace. Na chabou nemocniční stravu si dlouhodobě stěžují jak pacienti, tak odborníci. Havířovská nemocnice se však rozhodla s nešvarem skončit a zavedla snídaně, za něž by se nemusel stydět ani nejeden tuzemský penzion. Rohlíky s taveným sýrem nahradila ovesnou kaší nebo čerstvými zeleninovými saláty.

Jak na balkánskou kuchyni či vaření pod širákem? Prima FRESH přináší recepty všeho druhu

V novém letním vydání gastronomického časopisu Prima FRESH je přes 75 originálních receptů všeho druhu. Od salátů, grilování a přípravy dobrot pod širým nebem až po sladké tečky, u kterých v časopise dominují ty nepečené. Co se týká zahraniční kuchyně, zaměřili se redaktoři na Balkán. A nezapomněli ani na vegany. Kde lze nové vydání koupit? A kde naleznete další 4 000 receptů zdarma?

Pěstitelské zajímavosti v sortimentu, které nikdy nezklamou

Každoročně se v sortimentu objevují nové druhy a odrůdy zeleniny i květin. Některé přežijí maximálně dvě sezony a mizí. Jsou však ale i zajímavosti, které se dostanou na přední místo zájmu pěstitelů a mnohdy i stávající odrůdy předčí. Pro konzervativce, kteří se drží svých zaběhnutých odrůd, uvedeme několik zajímavostí, které by neměly chybět na žádné zahrádce.