CNN Prima News Sandra Nováková

Sandra Nováková

Výpis příspěvků ke štítku „Sandra Nováková“

Nešťastná smrt producenta Snowborďáků. Nejedlý byl ve vězení, zemřel po pádu ze schodů

17. ledna 2023 15:27

Zemřel filmový producent Jan Nejedlý. Podílel se na projektech jako Snowborďáci nebo Veni, vidi, vici, v soukromí mu to ale úplně neklapalo. Se snoubenkou Sandrou Novákovou se rozešli před svatbou, pak kvůli podvodům usedl za mříže. Zemřel v umělém spánku, do kterého se dostal po nešťastném pádu ze schodů. Informaci jako první přinesl web Extra.cz, zprávu pro TV Prima potvrdil hudebník Jakub Mohamed Ali.

Nová komedie Matky baví nejen matky, tvrdí producentka. Proč stojí za to film vidět?

28. června 2021 12:26

Do kin zamířila nová česká komedie Matky se Sandrou Novákovou, Gabrielou Marcinkovou, Jakubem Prachařem, Petrou Hřebíčkovou nebo Jiřím Langmajerem. „Když jsem si přečetla scénář, rozbrečela jsem se a řekla si, že tohle zažil někdo stejně jako já a musíme to udělat,“ řekla CNN Prima NEWS producentka filmu Monika Schwarz. Snímkem debutuje režisér Vojtěch Moravec.

Vánoční videoklip Sestřiček „Díky Vám“ je na prvním místě v trendech na YouTube

13. prosince 2020 10:32

Necelý týden stačil vánočnímu songu seriálu Sestřičky k tomu, aby se stal hitem internetu. Píseň Díky Vám, kterou nazpívaly hvězdy seriálu Sestřičky jako poděkování zdravotníkům za obětavou péči, v sobotu obsadila s více než 380 000 zhlédnutími první příčku v trendech na YouTube. Daří se i veřejné sbírce Sestřičky sestřičkám, která už přesahuje dva miliony korun.

Sestřičky natočily vánoční videoklip plný díků. Za den ho shlédly tisíce diváků

Nejprve veřejnou sbírkou, teď i vánočním videoklipem vyjadřuje seriál Sestřičky své díky a obdiv zdravotníkům. V listopadu založila televize Prima iniciativu Sestřičky sestřičkám, v rámci které spustila veřejnou vánoční sbírku na podporu sester v první linii v boji s COVID-19. Poděkování si ale nepochybně zaslouží všichni zdravotníci, a tak herci ze seriálu Sestřičky natočili vánoční song a videoklip „Díky Vám“, který je poděkováním všem zdravotníkům za obětavou péči a nasazení nejen v této nelehké době.

Žhavé Sestřičky: Milostná vzplanutí Novákové i sexy zrzky Halouzkové

11. listopadu 2020 14:22

Touha, vášeň a milostná vzplanutí ovládnou středeční díl Sestřiček. Diváci seriálu televize Prima prožijí se Sestřičkami nejromantičtější a nejžhavější díl. Zásluhu na tom mají dva seriálové páry: Sandra Nováková s Janem Nedbalem a Natálie Halouzková s Ondřejem Krausem. Jak se s natáčením své první žhavé scény „popasovala“ Natálie Halouzková? A jak se s milostnými scénami vyrovnává Sandra Nováková, když seriál režíruje její skutečný partner Vojtěch Moravec?

Z Jirky, kterému se spolužáci smáli kvůli šití, je hrdina. Jeho roušky nosí i herci

13. října 2020 13:03

Příběh 13letého Jirky obletěl před několika týdny Česko. Chlapec chtěl pomáhat lidem kolem sebe, a tak začal šít roušky. Když je ale přinesl do školy, spolužáci se mu vysmáli. Až příspěvek jeho maminky na Facebooku ho přesvědčil, že dělá dobrý skutek. Post zaznamenala i herečka seriálu Sestřičky Sandra Nováková a pomohla Jirkovi splnit velký sen.