reklama

Milence Ivana Trojana hraje ve filmu Šarlatán slovenský herec Juraj Loj

Dlouho očekávaný film Šarlatán se dočkal své koronavirem odkládané premiéry. Po boku Ivana Trojana, který ztvárňuje hlavní postavu, se ukázal slovenský herec Juraj Loj. Ve filmu spolu tvoří milenecký pár. Nechybí ani milostné scény, které herci zvládli.

reklama

Šarlatán je první celovečerní film, kde si Ivan Trojan zahrál nejen po boku svého syna Josefa, ale i muže, který se zamiluje do osoby stejného pohlaví. Pro všechny zúčastněné byla projekce událostí, a tak není divu, že na ní nechyběli kolegové z Dejvického divadla nebo manželka a bratr Ondřej.

Životní premiéru zažil slovenský herec Juraj Loj, který vůbec poprvé dostal tak velkou roli, navíc ve dvou jazycích. A hlavně hrál milence muže, a to rovnou hlavní postavy, tedy Trojana.

„Jsem rád, že jsme to uchopili oba z té strany, že to jsou sice milostné scény, ale vypovídají o něčem. Vypovídají o té době. Dva lidé, kteří našli oporu a lásku, se musí schovávat,“ popsal Juraj Loj. Ostych a trému vedle Ivana Trojana prý neměl. Na projekci přišel v doprovodu své životní partnerky, herečky Zuzany Kanócz, se kterou vychovává tři děti.

„Jsem dost extrémní i v soukromém životě, ale jiným způsobem. V soukromém životě blázním s dětmi,“ dodal Juraj. Jeho manželka ale přiznala, že vůbec nevyužívají hlídání dětí a snaží se s časem naložit tak, aby se u dětí mohli alespoň střídat.

Oba herci jsou totiž na Slovensku dost angažovaní. Několikrát si spolu i zahráli. „V divadle jsme hráli manželský pár a třikrát jsme se potkali na jevišti. Tím, že zná život okolo, tak je hodně věcí lehčích. I hodně hádek, takže já jsem spokojený,“ uzavřel s úsměvem Juraj Loj.

Tagy:

Hlavní zprávy

Účinnost vakcín rychle slábne. Posilovací dávka ale rapidně zvyšuje ochranu, i u omikronu
Koronavirus

Účinnost vakcín rychle slábne. Posilovací dávka ale rapidně zvyšuje ochranu, i u omikronu

Varianta omikron v posledních dnech v Česku přebírá vládu. Z britské studie UK Health Security Agency vyplývá, že účinnost očkovacích látek proti symptomatickému průběhu nemoci je u varianty omikron výrazně nižší než u varianty delta. Ochrana navíc rychle slábne. Vakcíny ale dál spolehlivě chrání člověka před tím, že skončí s těžkým průběhem v nemocnici. V případě přeočkovaní klesá riziko hospitalizace až o 90 %.

Vydají poslanci Babiše policii kvůli Čapímu hnízdu? Sněmovní výbor projedná její žádost

Sněmovní mandátový a imunitní výbor bude v úterý pokračovat v projednávání žádosti o vydání bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání v případu Čapí hnízdo. Posuzovat má i žádost o vydání někdejšího pražského primátora Bohuslava Svobody (ODS) v kauze opencard. Je možné, že výbor už dá doporučení sněmovnímu plénu, jak by mělo o žádostech rozhodnout.

Expert: Žalob ve sportu kvůli covidu může přibývat. U Djokoviče selhali organizátoři

Expert na sportovní právo Jan Šťovíček se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS rozpovídal o sporu srbského tenisty Novaka Djokoviče s australskou vládou. Světová jednička nakonec nemohla nastoupit na Australian Open a pokusit se tak přidat 21. grandslamové vítězství. Předmětem sporu mezi Djokovičem a australskou vládou je fakt, že sportovec není očkován proti covidu.

Záhadná nemoc postihuje mladé lidi v Kanadě. Experti netuší, co vážné potíže způsobuje

Kanadu znepokojuje záhadná nemoc, která postihuje především mladé lidi. Jde o neurologickou chorobu, která se projevuje nespavostí, halucinacemi nebo problémy s myšlením. Oficiální počet nemocných je 48, podle zdrojů webu The Guardian jich ale může být až 150. Experti se přou, co nemoc způsobuje. Podle některých informací se však úřady chystají oznámit, že za vším stála špatná diagnostika.

reklama

Domácí zpravodajství

Farský je vlastizrádce. Jeho stáž v USA je protistátní činnost, zdůrazňuje Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se znovu ostře pustil do poslance Jana Farského (STAN) za jeho osmiměsíční stáž na americké univerzitě v Oregonu. Podle něj politik svým odjezdem, o kterém věděl již před loňskými říjnovými volbami, podvedl voliče. Vzhledem k tomu, co bude Farský v USA studovat, Okamura neváhal v souvislosti s ním použít pojem „vlastizrádce“.

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost

Počet křesťanů hlásících se ke katolické církvi se za posledních deset let snížil o 340 tisíc, vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. V pondělí v podvečer na to upozornil pražský pirátský radní pro bydlení Adam Zábranský s tím, že to není špatná zpráva. Katolická církev v Česku pod vedením kardinála Dominika Duky má podle něj na společnost negativní vliv.

reklama