reklama

Milence Ivana Trojana hraje ve filmu Šarlatán slovenský herec Juraj Loj

Dlouho očekávaný film Šarlatán se dočkal své koronavirem odkládané premiéry. Po boku Ivana Trojana, který ztvárňuje hlavní postavu, se ukázal slovenský herec Juraj Loj. Ve filmu spolu tvoří milenecký pár. Nechybí ani milostné scény, které herci zvládli.

reklama

Šarlatán je první celovečerní film, kde si Ivan Trojan zahrál nejen po boku svého syna Josefa, ale i muže, který se zamiluje do osoby stejného pohlaví. Pro všechny zúčastněné byla projekce událostí, a tak není divu, že na ní nechyběli kolegové z Dejvického divadla nebo manželka a bratr Ondřej.

K tématu

Životní premiéru zažil slovenský herec Juraj Loj, který vůbec poprvé dostal tak velkou roli, navíc ve dvou jazycích. A hlavně hrál milence muže, a to rovnou hlavní postavy, tedy Trojana.

„Jsem rád, že jsme to uchopili oba z té strany, že to jsou sice milostné scény, ale vypovídají o něčem. Vypovídají o té době. Dva lidé, kteří našli oporu a lásku, se musí schovávat,“ popsal Juraj Loj. Ostych a trému vedle Ivana Trojana prý neměl. Na projekci přišel v doprovodu své životní partnerky, herečky Zuzany Kanócz, se kterou vychovává tři děti.

„Jsem dost extrémní i v soukromém životě, ale jiným způsobem. V soukromém životě blázním s dětmi,“ dodal Juraj. Jeho manželka ale přiznala, že vůbec nevyužívají hlídání dětí a snaží se s časem naložit tak, aby se u dětí mohli alespoň střídat.

Oba herci jsou totiž na Slovensku dost angažovaní. Několikrát si spolu i zahráli. „V divadle jsme hráli manželský pár a třikrát jsme se potkali na jevišti. Tím, že zná život okolo, tak je hodně věcí lehčích. I hodně hádek, takže já jsem spokojený,“ uzavřel s úsměvem Juraj Loj.

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

  • Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

reklama
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
Desetitisíce lidí ve Francii uctili památku setnutého učitele. Podpořili je i imámové
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
reklama
reklama
Hrdinové nedělní demonstrace. Na policejní koně létaly dlažební kostky, přesto vydrželi

Krimi

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Další články
reklama
reklama