reklama

Milence Ivana Trojana hraje ve filmu Šarlatán slovenský herec Juraj Loj

Dlouho očekávaný film Šarlatán se dočkal své koronavirem odkládané premiéry. Po boku Ivana Trojana, který ztvárňuje hlavní postavu, se ukázal slovenský herec Juraj Loj. Ve filmu spolu tvoří milenecký pár. Nechybí ani milostné scény, které herci zvládli.

reklama

Šarlatán je první celovečerní film, kde si Ivan Trojan zahrál nejen po boku svého syna Josefa, ale i muže, který se zamiluje do osoby stejného pohlaví. Pro všechny zúčastněné byla projekce událostí, a tak není divu, že na ní nechyběli kolegové z Dejvického divadla nebo manželka a bratr Ondřej.

K tématu

Životní premiéru zažil slovenský herec Juraj Loj, který vůbec poprvé dostal tak velkou roli, navíc ve dvou jazycích. A hlavně hrál milence muže, a to rovnou hlavní postavy, tedy Trojana.

„Jsem rád, že jsme to uchopili oba z té strany, že to jsou sice milostné scény, ale vypovídají o něčem. Vypovídají o té době. Dva lidé, kteří našli oporu a lásku, se musí schovávat,“ popsal Juraj Loj. Ostych a trému vedle Ivana Trojana prý neměl. Na projekci přišel v doprovodu své životní partnerky, herečky Zuzany Kanócz, se kterou vychovává tři děti.

„Jsem dost extrémní i v soukromém životě, ale jiným způsobem. V soukromém životě blázním s dětmi,“ dodal Juraj. Jeho manželka ale přiznala, že vůbec nevyužívají hlídání dětí a snaží se s časem naložit tak, aby se u dětí mohli alespoň střídat.

Oba herci jsou totiž na Slovensku dost angažovaní. Několikrát si spolu i zahráli. „V divadle jsme hráli manželský pár a třikrát jsme se potkali na jevišti. Tím, že zná život okolo, tak je hodně věcí lehčích. I hodně hádek, takže já jsem spokojený,“ uzavřel s úsměvem Juraj Loj.

K tématu

Další hlavní zprávy

Německo mírní cestovní omezení. S negativním testem už Češi nemusí do karantény
Vrána o ztrátě manželky: Nedělá mi problém se o tom bavit. Ale občas mě to semele
Rodinná oslava jako ohnisko zmutovaného viru. Na Opavsku skončilo 25 lidí v karanténě
reklama
reklama
Kde udělali soudruzi z Hradu chybu? Sociální sítě zaplavily vtipy na kelímkovou pietu

Sociální sítě

Domácí zpravodajství

Americká armáda projede Českem. Přesun tří konvojů bude trvat několik dní
Počty nakažených rapidně klesají. V úterý bylo o 740 případů méně než před týdnem
Fotka kosí rodinky zvítězila v Czech Nature Photo. Vznikla na toaletě, říká autor
Zahrádky bez wifi zůstanou. Zabrání to šíření viru, vzkazuje ministerstvo
Další články
reklama
reklama