reklama

gay

Výpis příspěvků ke štítku „gay“

Gay fotbalista: Na mistrovství v Kataru bych se bál hrát. Je mi smutno, když to vidím

11. listopadu 2021 06:49

Jsem fotbalista a jsem gay. To na konci října prohlásil australský hráč Joshua Cavallo, který se stal aktuálně jediným mužem v elitních fotbalových soutěžích na světě, který otevřeně přiznal, že je homosexuál. Byl nadšen z toho, jakých reakcí se mu po coming outu dostalo, podporu mu totiž vyjádřily i hvězdy jako Gerrard Piqué nebo Antoine Griezmann. V kontextu svého přiznání zároveň ale říká, že by se bál hrát v příštím roce na mistrovství světa v Kataru.

Šéfredaktora gay magazínu zmlátili v centru Prahy. S přítelem se vedli za ruku

30. května 2021 09:06

Několik mladých Čechů v pátek večer napadlo skupinu gayů, mezi nimi i šéfredaktora gay magazínu Lui Jakuba Starého. Agresoři zaútočili i na jeho přítele a další přátele. Důvodem bylo podle Starého, že se s přítelem drželi za ruce. Během rvačky mu vyrazili zub a způsobili pohmožděniny na hlavě. Na sociální síti Instagram o tom informoval prostřednictvím profilu magazínu. Vyzval také k zastavení homofobního chování.

Netradiční kostel v Berlíně: Farář se obléká do latexu, prostitutky pracují na toaletách

6. dubna 2021 23:52

Farář v koženém oblečku a prostitutky využívající toalety k podnikání. Takový obrázek mohou vidět lidé, kteří se rozhodnou navštívit berlínský kostel Dvanácti apoštolů. Homosexuálnímu pastorovi lehké dívky kolem chrámu nevadí, uvnitř sám každoročně pořádá koncert „Classic Meets Fetish“, během něhož muži v latexu a kůži hrají klasické písně.

Útěk europoslance z gay párty zachytila kamera. Před policisty skočil ze střechy

26. března 2021 06:12

Belgická televize VTM zveřejnila záběry, které zachycují útěk maďarského europoslance Józsefa Szájera z listopadové gay párty. Na akci vtrhli policisté, protože probíhala v době tvrdých omezení proti šíření koronaviru. Největším překvapením bylo, že jedním z účastníků homosexuálních orgií byl právě i maďarský konzervativec. Ten přitom proslul jako politik, který v rodné zemi práva gayů omezoval.

Podnikatel Martin Hausenblas: Chci gay sazbu a manželství pro homosexuály

16. února 2021 09:00

Bojovník za práva homosexuálů Martin Hausenblas touží se svým partnerem po svatbě a dětech. To duhovým párům ale není v České republice povoleno, a tak se dostávají do spousty právních problémů. „Chceme manželství pro všechny, nic víc a nic míň,“ dodává úspěšný český podnikatel, který se jako jeden z prvních Čechů rozhodl po své smrti darovat 30 procent (v odhadech 200-300 miliónů korun) svého majetku charitě.

Manželství je tu kvůli dětem, tvrdí Jochová. Máte nás za devianty, stěžuje si Cibulka

11. února 2021 06:33

Ostrá hádka se strhla mezi Janou a Romanem Jochovými na jedné straně a registrovanými partnery, moderátorem Alešem Cibulkou a dabérem Michalem Jagelkou, na druhé, v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Důvodem byl spor, zda má být manželství pouze záležitostí mezi mužem a ženou, či nikoliv. Zatímco Jochovi tvrdí, že ano, Cibulka s Jagelkou se naopak ptají, čím jakožto gayové ohrožují „tradiční rodiny“.

Gayové mohou darovat plazmu jen v celibátu. Materiálu pro lidi s covidem je ale dostatek

30. prosince 2020 20:59

Na rozdíl od Velké Británie nebo Brazílie se v Česku zatím nebude rušit zákaz darování krevní plazmy pro muže, kteří měli před odběrem sex s partnerem stejného pohlaví. Redakci CNN Prima NEWS to potvrdila mluvčí ministerstva zdravotnictví Barbora Peterová. Výzva resortu, aby lidé, kteří již prodělali nákazu koronavirem, krevní plazmu darovali, ale stále trvá, i když materiálu pro případné pacienty je v současnosti dostatek.

Policejní razie v bruselském gay baru: Párty se účastnil i Orbánův europoslanec

1. prosince 2020 18:55

Bruselská policie aktuálně zasahuje u podobných případů jako ta česká – nelegální párty. V pátek provedla razii na jedné takové akci v gay baru. Při zjišťování totožností zadržených účastníků narazili policisté na jednoho, jehož účast by nejspíš čekal málokdo. Na večírku, který některá média označují za „orgie“, byl totiž i europoslanec za maďarskou stranu Fidesz premiéra Viktora Orbána, která přitom vystupuje proti LGBT komunitám.

reklama