sauna

Výpis příspěvků ke štítku „sauna“

Vyhrajte pobyt v lázeňském komplexu Spa Aphrodite

Léto je v plném proudu a vodních radovánek není nikdy dost. Ale co kdybychom vám nabídli ještě něco víc? Něco, co spojí zdravý životní styl s dokonalým lázeňským hýčkáním? Showtime a Aphrodite Spa Rajecké Teplice přicházejí s ohromující soutěží, ve které můžete vyhrát pobyt v tomto lázeňském ráji. Tak co na to říkáte? Nenechte si ujít příležitost posílit svou imunitu a načerpat novou energii. Zapojte se do naší soutěže!

Dražší vstupy do bazénů i saun. Odnesli by to návštěvníci, říkají provozovatelé ke zvýšení DPH

Případná aplikace uniklého materiálu ministerstva financí na úpravy DPH by znamenala zdražení na mnoha frontách. Velké rozpaky vyvolává třeba u provozovatelů aquaparků, bazénů a saun. Právě toto odvětví již těžce doplatilo na covidovou pandemii i drahé energie. Klienti se sice postupně vrací, jenže hypotetické zvýšení DPH, které by ve finále znamenalo zdražení vstupného, by mohlo znamenat pro provozovatele katastrofu.

Schladming - štýrská základna pro sbírání zážitků

Schladming je jedním z nejoblíbenějších míst ve Štýrsku pro milovníky lyžování. Oblast se nachází přímo mezi pohořími Dachstein a Schladminger Tauern a nabízí vše, co potřebujete pro perfektní aktivní dovolenou. Vaší základnou pro sbírání zážitků může být Falkensteiner Hotel Schladming.

Noční můra hostů a sen voyerů. Do dámské sauny v luxusním hotelu bylo vidět z ulice

Nový pětihvězdičkový hotel Grand Josun v oblíbeném resortu na jihokorejském ostrově Jeju se na svých webových stránkách omluvil za pochybení poté, co tamní blogger upozornil, že lidé z ulice mohli bez problému nahlédnout do dámské sauny jednoho z hotelových apartmánů. Na zrcadlech v inkriminovaných prostorách chyběl speciální povlak zamezující pohledu zvenčí.