CNN Prima News sázková kancelář

sázková kancelář

Výpis příspěvků ke štítku „sázková kancelář“

Bookmakeři lámou ve volbách rekordy, kurzy vede Pavel. Češi prosázeli už téměř 300 milionů

15. ledna 2023 19:43

Letošní prezidentské volby v objemu prosázených financí překonají ty minulé, míní bookmaker Fortuny Michal Hanák. Češi u sázkových kanceláří nechali už téměř 300 milionů korun. Podle kurzů je před druhým kolem jasným favoritem Petr Pavel, se zhruba pětkrát vyšší šancí na vítězství, než jakou má Andrej Babiš. Z těchto čísel však zatím nelze vyvozovat jisté závěry, už kampaň před prvním kolem voleb totiž podle bookmakera přinesla mnoho zvratů.

Grafy, preference a průzkumy veřejného mínění: Jaké šance mají kandidáti na prezidenta?

2. června 2022 07:32
Aktualizováno

V lednu 2023 v ČR probíhají prezidentské volby. Mezi největší favority patřili a nakonec i postoupili muži, kteří s ohlášením účasti v boji o Hrad dlouho otáleli – expremiér Andrej Babiš a bývalý generál Petr Pavel. Další favoritka, ekonomka Danuše Nerudová, nakonec z prvního kola nepostoupila. To, jak se přesouvala podpora jednotlivých prezidentských kandidátů, zaznamenaly agentury. Připravili jsme pro vás kompletní vývoj preferencí v přehledných grafech.

Real Madrid, mistr comebacků: Další senzace kurzům navzdory, odvážní sázkaři měli žně

5. května 2022 14:39

Real Madrid by měl dostat patent na návraty. Ve fotbalové Lize mistrů dokázal otočit nepříznivý vývoj v osmifinále, čtvrtfinále i v semifinále. A právě to, co „bílý balet“ předvedl ve středeční odvetě proti Manchesteru City, bude figurovat v jeho bohatých fotbalových dějinách velmi vysoko. Kdybyste v 89. minutě spíše z legrace vsadili na postup party Carla Ancelottiho deset korun, vydělali byste si dva tisíce.

Bude exministr Havlíček šéfem českého hokeje? Beru každou výzvu, říká s úsměvem

27. února 2022 05:42

Pokud Tomáš Král nečekaně nepřehodnotí své rozhodnutí, bude Český svaz ledního hokeje (ČSLH) hledat svého nového prezidenta. Mezi kandidáty, o kterých se spekuluje, jsou samozřejmě na slovo vzatí hokejoví odborníci. Sázkové kanceláře ale vypsaly kurs například i na současného poslance a bývalého „multiministra“ Karla Havlíčka (ANO). Jak sám redakci CNN Prima NEWS s nadsázkou potvrdil, funkci by vzal, protože v českém hokeji už toho nejde moc zkazit.

V srdci Češi, ale co když jde o peníze? Sázkaři nemají před zápasem s Dány favorita

3. července 2021 13:11

Sobotní čtvrtfinále fotbalového Eura mezi Českem a Dánskem se nezadržitelně blíží. Utkání kromě sportovních nadšenců přitahuje také sázkaře. Ti čeští už do svých tipů dali přes 10 milionů korun, ne všichni ale věří svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého. Fotbalové nadšence nezajímá jen samotný výsledek, věří například i tomu, že se prosadí český střelec Patrik Schick.

Americké volby v kostce: Drama, vzpoura Hispánců, covidové dýchánky i rekordní účast

6. listopadu 2020 10:12

Letošním americkým prezidentským volbám nechyběla velká očekávání vyhnaná do výšin agresivní předvolební kampaní, dramatický průběh, historicky rekordní účast, mnohá překvapení, ale třeba i nárůst nákupu zbraní nebo napadání regulérnosti voleb ze strany Donalda Trumpa. Dovolím si z pestré volební mozaiky vybrat několik aspektů, které mě osobně na letošních volbách zaujaly nejvíc.