Krvavé cákance a rozházený nábytek. Policie vyšetřuje hororovou smrt mladíka v Litoměřicích

Vražda na balkoně

Smrt mladého muže vyšetřují od čtvrtečního rána kriminalisté v Litoměřicích. Zatím není jasné, zda se jedná o vraždu. Detaily policisté prozrazovat nechtějí, více sdělí až po výsledcích nařízené soudní pitvy.

Obří kaluž krve pod balkonem, cákance na omítce a uvnitř bytu v Litoměřicích rozházený nábytek. Hned na první pohled to vypadalo, jako kdyby někdo bojoval o život. Incident se smutným koncem se prý měl odehrát ve čtvrtek ráno kolem osmé hodiny. „Ráno jsem šel do nemocnice na autobus, a protože pršelo, měl jsem kapuci a uslyšel jsem řev,“ popsal pro CNN Prima NEWS jeden ze svědků.

Na místě zasahovali i záchranáři. Těžce zraněnému muži už ale nedokázali pomoci. „I přes veškeré jejich úsilí byla resuscitace neúspěšná a osoba svému zranění podlehla,“ sdělil k případu mluvčí ústeckých záchranářů Prokop Voleník. Jestli za smrtí muže stojí někdo další, zatím policie nechce potvrdit. „K objasnění příčiny úmrtí bude provedena pitva,“ uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Podle obyvatel domu měl být mrtvý muž problémový. „Hodně bordelu dělal. V domě bydlí moje přítelkyně s malým dítětem a kolikrát jsem se o ně bál,“ řekl jeden z obyvatel domu. „Byl problematický, nevím přesně, co se stalo,“ dal mu za pravdu další.

Podle informací Deníku měli kriminalisté krátce po činu u domu mluvit s mužem, který měl oblečení od krve. Jestli ho nakonec zadrželi, ale nechtějí v tuto chvíli prozrazovat. Více informací by měli sdělit v pátek.

Tagy: