reklama

Servírka upozornila na nutné rozestupy v restauraci, zákaznice ji za to napadly

Kelsy Wallaceová byla napadena poté, co upozornila zákaznice, že nemohou v tak velkém počtu sedět u jednoho stolu.
Zdroj: twitter.com

Sedmnáctiletá Kelsy Wallaceová pracovala jako servírka v restauraci Chilli's ve městě Baton Rouge v americké Louisianě. Po poslední zkušenosti, kdy ji napadlo více než 11 zákaznic poté, co je upozornila na nutné bezpečnostní rozestupy, se už ale do práce nevrátí.

reklama

Restaurace má předepsaná jiná hygienická pravidla kvůli pandemii onemocnění COVID-19. „Náš generální ředitel i ostatní vedoucí nám říkají, že kvůli koronaviru nemůže u jednoho stolu sedět více než šest zákazníků. Máme je oddělit,“ vysvětlila Wallaceová.

Studentka se proto rozhodla skupině zákaznic vysvětlit, že musí dodržovat nařízení podniku. Ty se ale okamžitě rozčílily. „Naštvaly se, takže první věc, kterou jsem udělala, bylo, že jsem zavolala manažera,“ pokračovala Wallaceová.

Mladá servírka pak stála za vedoucím, ženy na ně ale nadále křičely urážky. Wallaceová začala také zvyšovat hlas, což byl zřejmě pro zákaznice impuls k útoku. „Přišla ke mně jedna ze zákaznic a uhodila mě. Poté jsme se začaly prát. Všechny, které tam s ní byly, mě začaly mlátit. Žena, které mě udeřila jako první, vzala ze země ceduli varující před mokrou podlahou a praštila mě po hlavě,“ vyprávěla dívka.

Kelsy Wallaceovou zákaznice udeřily cedulí do hlavy a vytrhaly jí vlasy.
Kelsy Wallaceovou zákaznice udeřily cedulí do hlavy a vytrhaly jí vlasy.
Zdroj: twitter.com

Než na místo stihla dorazit policie, všechny ženy nasedly do aut a ujely. Wallaceové museli ošetřovatelé sešít kůži nad okem, kde ji zasáhla cedule. Navíc má vzadu na hlavě vytrhané vlasy a také zlomené nehty.

Dívčina babička Lorrain Byrdová je celým útokem na svoji vnučku otřesena: „Nemohla jsem uvěřit, že by zákaznice takhle jednaly. Dospělé ženy bojovaly proti 17letému dítěti v práci, kde se snaží vydělat peníze, aby mohla jít na vysokou školu,“ prohlásila otřesená babička Kelsy Lorrain Byrdová.

Wallaceová si při obraně před útokem zlomila i několik nehtů.
Wallaceová si při obraně před útokem zlomila i několik nehtů.
Zdroj: twitter.com

Wallaceová v restauraci pracovala od června a podle svých slov se pouze snažila dělat svou práci. „Jen jsem se snažila dodržovat pravidla a ujistit se, že se nedostanu do potíží. Nemůžu uvěřit, že se mi to stalo,“ uvedla mladá servírka.

Po tomto incidentu ale Kelsy nemá v plánu se do práce vrátit. Vedení restaurace hned po útoku vydalo prohlášení, kde zdůrazňuje, že netoleruje násilné chování ve svých zařízeních a bere tento útok velmi vážně.

Tagy: restaurace studentka bezpečnostní opatření Louisiana napadení USA koronavirus Chilli's
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Partie

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

S pandemií koronaviru se Česko potýká už téměř rok. O tom, jak změnila životy lidí a jak se promítla na české politické scéně, bude mluvit v mimořádné nedělní Partii moderátorka Terezie Tománková s prezidentem Milošem Zemanem. Ve druhé části pořadu rok s koronavirem zhodnotí premiér Andrej Babiš a třetí hodinový blok bude věnovaný předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Sledujte Partii na Primě i CNN Prima NEWS v neděli 28. února od 11 hodin.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Zaplatíme péči o české pacienty s covidem, nabízí Německo. Pokud o to ČR požádá
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama