CNN Prima News sestřičky

sestřičky

Výpis příspěvků ke štítku „sestřičky“

Nadace a filmaři děkují českým zdravotníkům spotem, ze kterého vás zamrazí

19. prosince 2020 13:35

Za poděkováním v podobě televizního spotu určeného českým zdravotníkům za jejich práci a nasazení stojí nadační fond Vita et Futura a filmaři z Impresa Films. Na vzniku více jak minutového videa s názvem „Děkujeme českým zdravotníkům“ se podílela i IV. interní klinika Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, která spot sdílela na svém facebookovém účtu.

Iniciativa Sestřičky sestřičkám: Pomoci ohroženým zdravotníkům může každý z nás

23. listopadu 2020 12:43

Koronavirová pandemie ukázala, jak nenahraditelná je profese zdravotní sestry. Skupina Prima spustila veřejnou sbírku pro sestřičky za podpory herců seriálu Sestřičky, České asociace sester a Českého červeného kříže. Cílem iniciativy Sestřičky sestřičkám, které Prima darovala milion korun, je vybrat peníze právě pro tyto zdravotníky. Do pomoci se může zapojit každý: příspěvkem na platformě znesnáze21, pomocí SMS nebo na transparentní účet.

Kalousek se pustil do Prymuly. Vyčítá mu, že 28. října půjde na Hrad a poruší pravidla

17. října 2020 17:26

Státní vyznamenání, pro které si má ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) jít 28. října na Hrad, bude podle něj oceněním pro všechny české doktory, sestřičky a zdravotníky. Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek se Prymulovu vyjádření vysmál. Lékaři podle něj budou celí bez sebe, že na jejich počest Prymula poruší opatření proti šíření koronaviru.