CNN Prima News setkání

setkání

Výpis příspěvků ke štítku „setkání“

Musím znát její poslední chvíle: Matka se setká s mužem, který jí znásilnil a zavraždil dceru

29. října 2022 08:28

Lisa Squireová se připravuje na setkáním s mužem, který vzal život její nejstarší dceři Libby. Polák Pawel Relowicz dívku znásilnil, zabil a její tělo hodil do řeky. Podle Squireové je nepřijatelné, aby neznala poslední okamžiky Libbyina života. Případ se odehrál ve Velké Británii, informoval o něm deník Daily Mail.

Zemanovo setkání s Orbánem a Vučičem? Ostatní státníci ho možná odmítli, myslí si Svoboda

6. října 2022 23:51

Setkání prezidenta Miloše Zemana s maďarským a srbským prezidentem při symbolické „rozlučce“ s funkcí vyvolalo různé reakce. Zeman se mohl snažit setkat s jinými státníky, kteří však zájem o schůzku nemuseli opětovat, domnívá se bývalý ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda (KDU-ČSL). Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Ponížený Putin? Po prezidentovi Kyrgyzstánu musel potupně čekat i na Erdogana

18. září 2022 17:32

Dvoudenní summit zástupců Ruska, Číny a dalších zemí v uzbeckém Samarkandu se nesl v duchu bizarních událostí. Už ve čtvrtek ruského prezidenta Vladimira Putina uvedl do rozpaků jeho kyrgyzský protějšek Sadyr Žaparov, když na něj šéf Kremlu musel při setkání několik desítek vteřin potupně čekat. Totéž o den později udělali i představitelé Indie, Ázerbájdžánu a Turecka. Chodit na mezinárodní schůzky pozdě paradoxně bývalo Putinovým oblíbeným gestem.

Beckham při loučení s Alžbětou neudržel slzy. Vychovali mě jako silného royalistu, řekl

17. září 2022 08:49

K uctění památky zesnulé královny Alžběty II. se do Londýna sjíždí desetitisíce lidí. V dlouhé frontě, která má i osm kilometrů a čekací doba trvá i více než 20 hodin, stál i bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham. Čas strávený s veřejností si užíval s úsměvem, nakonec však neudržel slzy. Vzpomínal na setkání s panovnicí a prohlásil, že měl obrovské štěstí být v její blízkosti.

Putina potupili i jeho spojenci. Šéf Kremlu trapně čekal na prezidenta Kyrgyzstánu

16. září 2022 11:41

Čtvrteční summit zástupců Ruska, Číny a dalších zemí v uzbeckém Samarkandu provázelo hned několik bizarních momentů. Ruského prezidenta Vladimira Putina zesměšnil jeho kyrgyzský protějšek Sadyr Žaparov, když na něj šéf Kremlu musel při setkání potupně čekat. To přitom bývá oblíbené gesto nadřazenosti právě ruského vládce. K podivné situaci došlo také ve chvíli, kdy Putin dorazil do Uzbekistánu. S tamním premiérem Abdullou Aripovem, který ruského prezidenta přivítal na letišti, si Putin nepodal ruku.

Sledujte ZÁZNAM: Fiala se ve Vatikánu setkal s papežem Františkem. O čem spolu mluvili?

9. června 2022 10:34

Premiér Petr Fiala dorazil do Apoštolského paláce ve Vatikánu, kde ho přijal papež František. Setkání s hlavou katolické církve mělo trvat necelou hodinu. Po audienci u papeže čekala českého premiéra ještě jednání s vatikánským státním sekretářem Pietrem Parolinem. Fialovo vyjádření pro média můžete sledovat živě v tomto článku. Plánováno je na 11:00.