CNN Prima News sexuální pomůcky

sexuální pomůcky

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální pomůcky“

Vibrátor a porážka mistra světa po prvním tahu. Šachovým světem otřásá skandál

24. září 2022 17:53

Současný šachový mistr světa Magnus Carlsen vzdal v pondělí turnajovou partii hned po svém prvním tahu. Oficiální vysvětlení sice nepodal, ale nejspíš tak učinil kvůli podezření, že jeho soupeř – americký velmistr Hans Niemann – podváděl. Kauza odstartovala na začátku září, kdy Nor se zmíněným soupeřem nečekaně prohrál a vzápětí z prestižního klání v St. Louis odstoupil. Jeho nevysvětlené gesto v šachových kruzích spustilo vášnivé debaty o možném podvodu. Objevily se dokonce bizarní teorie, že Niemann švindloval pomocí análního vibrátoru.

Slavná zpěvačka si užívá návštěvu Prahy. Fanouškům ukazuje výlohy i sexuální pomůcky

10. července 2021 23:50

Zatímco britský herec Orlando Bloom natáčí v Praze pokračování seriálu Carnival Row, jeho partnerka a světoznámá zpěvačka Katy Perry si užívá volných chvil a brázdí ulice české metropole. Jak ukazuje na svém Instagramu, v hlavním městě se jí očividně libí. Největší zážitky, mezi které patří i netypické sexuální pomůcky za výlohou, následně ukazuje fanoušků.

Reklama na sexuální pomůcky na dresy nesmí. FC Emmen má zakázáno propagovat sponzora

17. září 2020 18:51

Už se těšili, jak si každou sezonu přijdou na půl milionu eur (přibližně 13,4 milionu korun). Fotbalový klub Emmen z nizozemské nejvyšší soutěže Eredivisie se dohodl na partnerství se společností EasyToys vyrábějící sexuální pomůcky. Dostanou však danou sumu v případě, že nemohou firmu propagovat na svých dresech? Spolupráce se ani trochu nelíbí Nizozemskému fotbalovému svazu (KNVB).