reklama

Výrobce sexuálních pomůcek na vrcholu blaha. Firmu vyznamenala královna Alžběta II.

Královna Alžběta II. udělila jedno z největších obchodních ocenění firmě na sexuální pomůcky. Společnost LoveHoney může používat královský znak ve všech svých reklamách jako symbol kvality a úspěchu. O udělení ocenění informoval britský deník Daily Mail.

reklama

Společnost LoveHoney královna Alžběta II. už podruhé ocenila za vynikající nepřetržitý růst zámořských prodejů za posledních šest let. Ocenění, které je popsané jako „nejvyšší ocenění za obchodní úspěch“, umožňuje společnosti zaměřené na sexuální pomůcky používat pět let znak Queen's Award v reklamách, marketingových sděleních a na obalech produktů jako symbol kvality a úspěchu.

„Jsme opravdu šťastní, že jsme od královny dostali oficiální uznání,“ řekla deníku Daily Mail hlavní obchodní ředitelka společnosti LoveHoney Debbie Bond. Od roku 2015 vzrostly firmě zámořské tržby z 12 milionů na 56 milionů liber, což je celkový nárůst o 365 procent.

Poprvé společnost LoveHoney získala ocenění za podporu britského vývozu v roce 2015 a spoluvlastníci Richard Longhurst a Neal Slateford se setkali s královnou, princem Philipem a dalšími staršími panovníky na recepci v Buckinghamském paláci. „Společné setkání královny a oceněné společnosti se letos nejspíše neuskuteční kvůli pandemii koronaviru,“ napsal Daily Mail.

Erotické pomůcky v období pandemie zlepšují náladu

Podle obchodní ředitelky jim královské ocenění pomůže vytvořit více pracovních míst a šířit poselství o sexuálním štěstí po celém světě. „Královna je největším obchodním velvyslancem ve Velké Británii a toto ocenění opět ukazuje, jak běžní nakupující a maloobchodní prodejci přijímají sexuální pomůcky víc než kdy předtím. Oceňují jejich význam pro zlepšení celkové pohody, která je opravdu důležitá, obzvláště v době, kdy nás již přes rok sužuje pandemie,“ uvedla Debbie Bond.

Tagy:

Hlavní zprávy

Politická debata s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou. Jak chtějí řešit migraci?

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

Babiš, Fiala i Rakušan. Političtí lídři se utkají ve velké superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Maláčová: Pokud se uzavře škola kvůli covidu, rodiče by měli dostat 80 procent výdělku

Aktualizováno

Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) se chystá v pondělí vládě předložit návrh na zavedení krizového ošetřovného pro případ lokálního uzavírání škol kvůli epidemii. Navrhuje dávku zvýšit ze 60 na 80 procent základu výdělku a vyplácet ji po celou dobu nařízené karantény. Kabinetu předá i návrh na navýšení minimální mzdy od ledna z nynějších 15 200 na 18 tisíc korun.

reklama