reklama
CNN Prima News sexuální zneužívání

sexuální zneužívání

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální zneužívání“

Pomstil znásilněnou dceru a zabil pedofila. Otec se vyhne obvinění z vraždy, píší média

14. ledna 2022 22:31

Muž, který pomstil svou znásilněnou dcerku ubodáním svého pedofilního kamaráda, nebude obviněn z vraždy. O změně klasifikace měli rozhodnout vyšetřovatelé, cituje ruská média deník The Sun. Místo toho bude otec znásilněné dívky pravděpodobně stíhán za to, že podněcoval pedofila k sebevraždě. Hrozí mu za to nižší trest než za vraždu.

Trávníček mě v 15 letech zneužil, tvrdí žena. Odporné dehonestující lži, reaguje herec

5. ledna 2022 20:24

Legendární český herec Pavel Trávníček, známý především jako princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku, čelí nařčení ze sexuálního zneužití. V rozhovoru pro eXtra.cz jej obvinila někdejší komparzistka, které v době údajného činu bylo 15 let. Ke zpovědi se prý odhodlala po kauze kolem psychiatra Jana Cimického. Trávníček tvrzení prostřednictvím svého advokáta razantně odmítl a chystá právní kroky na svou obranu.

Dívku zachránila SMSka. Svázanou ji věznil ve sklepě, poznali se při diskusi o otroctví

3. ledna 2022 13:22

Devatenáctiletou Madelyn A., kterou pohřešovali její rodiče, našla policie ve sklepě téměř 150 kilometrů od místa, kde byla naposledy spatřena. Věznit ji tam měl o 20 let starší muž. Ten dívce dovolil napsat krátkou textovou zprávu rodičům, pomocí které ji lokalizoval operátor. Studentku policie osvobodila po pěti dnech. Dvojice se podle podezřelého muže seznámila na chatovací skupině o sexuálním otroctví.

Týral nás všechny, říká maďarská plavkyně o otci. Její sestra i údajný hříšník nechápou

3. ledna 2022 10:51

Maďarská plavkyně Liliána Szilágyiová na sociálních sítích i v médiích způsobila velký rozruch, za kterým je údajné týrání i sexuální zneužívání. A to ze strany otce, bývalého olympionika Zoltána Szilágyie. Krutě se měl před lety chovat nejen k úspěšné sportovkyni, ale také ke své manželce a další dceři – sestře Szilágyiové. On sám nařčení popírá a tvrdí, že všem, kdo ho znají, by mělo být jasné, kde se nachází pravda. A není sám.

Sexuální násilí, hlad a kruté tresty. Dezertérka vzpomíná na chvíle hrůzy v armádě KLDR

25. prosince 2021 06:13

Sexuální násilí, potraty bez anestezie i hladovění. Tak bývalá severokorejská vojačka Jennifer Kim, která dezertovala, popsala peklo, jemuž čelí ženy v armádě Kim Čong-una. Dodnes s hrůzou vzpomíná na bolest, kterou pociťovala při krutých trestech, i smutný fakt, že kvůli otřesnému zacházení přišla o možnost stát se matkou.

Ať jde Cimický na detektor lži, žádá spolek. Co si o jeho účinnosti myslí sám psychiatr?

21. prosince 2021 07:09

Psychiatr Jan Cimický čelí obvinění několika žen, že je sexuálně zneužil či obtěžoval. Tato obvinění již od samého začátku kauzy popírá a tvrdí, že se dotyčné snaží pouze zviditelnit. Do věci se zapojil i spolek Nepromlčíme, který před časem přinesl videorozhovor s Cimickým právě o obětech sexuálního zneužití. Nyní přichází s dalším videem a psychiatra vyzývá, aby se obhájil přes detektor lži.

reklama