CNN Prima News sexuální zneužívání

sexuální zneužívání

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální zneužívání“

Bez klubu i možné kauce. Obránce Alves skončil kvůli nařčení ze sexuálního zneužití ve vazbě

21. ledna 2023 00:11

Pátek 20. ledna se pro brazilského obránce Daniho Alvese stal zlomovým. Poté, co v Barceloně předstoupil před soudce kvůli údajnému obvinění za sexuální zneužití ženy, skončil až do soudního procesu ve vyšetřovací vazbě – bez možnosti kauce. Na tiskové konferenci pak mexický klub Pumas oznámil, že se známým fotbalistou rozvázal smlouvu.

Pedofil vedoucím na táboře? Už nikdy, slibují experti. Chystají změny kvůli kauze Jana R.

5. prosince 2022 19:37

Vyšetřování kauzy sexuálního predátora z Liberce, který měl znásilnit sedm dětí, se chýlí ke konci. Obviněný Jan R. se k dětem dostal prostřednictvím spolku Děti ráje železnice (pořádajícího tábory a kroužky). Muž byl přitom už dřív dvakrát trestaný za znásilnění dítěte. Zatímco policie se chystá uzavřít poslední spis, experti pracují na změně zákona, aby se něco takového už nemohlo opakovat.

Zhřešil jsem. Francouzský kardinál se přiznal ke zneužití 14leté dívky, čin je již promlčen

9. listopadu 2022 17:17

Prokuratura v Marseille začne kvůli podezření ze závažného sexuálního útoku vyšetřovat kardinála Jeana-Pierra Ricarda, který se v pondělním dopise francouzským biskupům přiznal, že zneužil čtrnáctiletou dívku. Čin se stal před 35 lety, takže je pravděpodobně promlčený, uvedla agentura AFP. Státní zástupci ale chtějí případ prověřit.

Mrazivá zpověď české atletky: Od 15 let ji sexuálně zneužíval trenér, hrůzy teď popsala

23. září 2022 08:54

Nadějnou oštěpařku Terezu Vytlačilovou od jejích patnácti let sexuálně zneužíval osobní trenér. O nepříjemný zážitek se mladá sportovkyně podělila v projektu Bez Frází s nadějí, že by mohl pomoci dalším v podobné situaci. Několikrát prý zvažovala sebevraždu a závažné psychické následky si nese dodnes. Pachatele z vězení propustili po necelém roce.

Pěvecká hvězda jde na 30 let do vězení. R. Kelly sexuálně zneužíval a vydíral dívky

29. června 2022 21:39

Newyorská soudkyně poslala na 30 let do vězení amerického zpěváka R. Kellyho, kterého loni porota uznala vinným ve všech bodech v kauze kolem sexuálních trestných činů. Někdejší hvězda hudebního stylu R&B podle prokuratury po dvě desetiletí využívala své slávy k systematickému zneužívání mladých žen a nezletilých, a to jak sexuálnímu, tak psychickému. Vzhledem k délce trestu 55letý odsouzený pravděpodobně stráví velkou část zbytku svého života za mřížemi, píše list The New York Times.