CNN Prima News sexuální zneužívání

sexuální zneužívání

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální zneužívání“

Šmídek zneužíval nevlastní dceru. Nepohodlného svědka zaživa pohřbil na dno odpadní jímky

Zvrácené sexuální touhy a strach z usvědčení. To byly dva hlavní faktory, které Jaromíra Šmídka dohnaly až k brutální vraždě. Za svůj cíl si vybral jednadvacetiletého mladíka, který se dozvěděl o tom, že Šmídek sexuálně zneužívá sedmiletou nevlastní dceru, a rozhodl se, že proti němu bude svědčit. Za svou odvahu zaplatil ale nejvyšší cenou. Bezcitný deviant ho zaživa pohřbil do odpadní jímky. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Nenechme zlo bez trestu, vyzývá Znesnáze21. Na pomoc dalším obětem znásilnění vznikla sbírka

Pouhých pět procent všech znásilnění, k nimž v České republice došlo, oběť nahlásí. Ročně je přitom v tuzemsku spácháno zhruba dvanáct tisíc těchto činů. Ve většině případů, kdy se oběť rozhodne znásilnění nahlásit, odejde pachatel od soudu s velmi nízkým trestem, potažmo podmínkou, uvádí web jaktrestame.cz. Změnu by chtěl přinést spolek Bez trestu, za nímž stojí experti z různých oborů. Právě na podporu spolku a obětem znásilnění vznikla na platformě Znesnáze21 sbírka, která zároveň reaguje na případ nezletilé dívky, kterou její otčím roky znásilňoval a od soudu odešel s podmínkou.

Pro dívku znásilňovanou otčímem vznikla sbírka. Lidé jí chtějí pomoci začít znovu

Vybrat prostředky na terapeutickou pomoc, nezbytné životní výdaje, ale zejména start do nové životní etapy. Takový je cíl sbírky, kterou pro znásilněnou dívku založila iniciativa Pod svícnem na dárcovské platformě Donio pod fiktivním jménem Anička. Příběh dívky, kterou zneužíval její nevlastní otec, jenž u soudu vyvázl jen s podmínkou, zasáhl celé Česko. V rámci sbírky dívka popsala své utrpení.

Dívka zneužitá otčímem: Nejdřív přišly návrhy, pak znásilnění. Verdikt soudu byl jako zlý sen

První náznaky sexuálního rázu ze strany otčíma začaly v době, kdy jsme pracovali společně na stavbě, uvedla pro CNN Prima NEWS dívka, kterou měl podle soudu rok a půl zneužívat její nevlastní otec. Po vynesení rozsudku, kdy obviněný muž odešel ze soudní síně s pouhou podmínkou, jí celá situace přišla jako zlý sen. Následně se pokusila o sebevraždu a nyní se nachází v péči psychiatrů. Lesní dělník navíc svou nevlastní dceru údajně natáčel při sexuálních hrátkách na mobil a pak ji měl prostřednictvím pořízeného materiálu vydírat.

Sex s nemluvňaty i dětí se zvířaty. Francouzská policie zatkla desítky podezřelých mužů

Francouzští kriminalisté v průběhu minulého týdne zatkli 80 mužů podezřelých ze sexuálního zneužívání dětí nebo přechovávání dětské pornografie, píší agentura AFP a deník Le Monde. Vyšetřovatelé se zaměřili na profese, ve kterých podezřelí byli v přímém kontaktu s dětmi. Mezi zatčenými jsou dva učitelé, vychovatel v centru pro hendikepované děti a sportovní trenéři. Mužům je mezi 30 a 60 lety.