Banderas slaví 62. narozeniny. Které další hollywoodské idoly mají také na krku šedesátku ?

Některým sexy idolům je už 60

Španělský herec Antonio Banderas slaví 62. narozeniny. Ačkoliv už není nejmladší, svůj šarm rozhodně neztratil a doteď je idolem mnohých žen. Nepolevuje ani po pracovní stránce, kromě herectví se věnuje také režii a scénaristice. Banderas ovšem není jediný, který se blíží nebo už překročil šedesátku. Zejména v Hollywoodu je takových idolů více. Které to jsou?

Těžko uvěřit, že některým sexy idolům už táhne na šedesát. Co nevidět oslaví kulatiny například 58letý herec Brad Pitt. Na něm ale věk vůbec není vidět. Vrásky od smíchu má už mnoho let pořád stejné a blankytně modré oči jen získaly zkušenější pohled.

Šedesátku už překročil i idol 90. let Hugh Grant. Hvězda filmů Rozum a cit, Nothing Hill nebo Dva v tom, si omotal kolem prstu spoustu žen a platil za romantický vzor konce minulého století.

Dvaašedesát slaví 10. srpna i španělský herec s ohnivým pohledem Antonio Banderas. Původně chtěl být fotbalistou, ale stříbrné plátno mu sluší a nutno dodat, že Antonio stárne do krásy. Vždy platil za sexy idol a hrdinu. Ani věkem a s šedinami tohle kouzlo nemizí.

Sexy muž roku

Charlie Sheen sice oslaví šedesátku až za tři roky, ale život má minimálně na osmdesát. Uměl vždy vtipně okomentovat cokoli kolem žen a sexu, alespoň v seriálu Dva a půl chlapa. V životě to tak jednoduché ale nemá. Už několik let bojuje s virem HIV, za který vděčí svému nezřízenému životu. Dlouhá léta patříval mezi nejznámější hollywoodské bouřliváky. Ani jednu sukni nenechal na pokoji, blízko měl nejen k alkoholu drogám.

Ani Johnny Depp, který oslaví šedesátku za necelý rok, své kouzlo neztratil. Je vtipný, velkorysý a chytrý. A v tom je tajemství jeho sexappealu. Několikrát byl zvolen nejvíc sexy mužem roku a i když v poslední době chodí oblékaný ve stylu vandrák a viditelně přibral, charisma mu to neubírá.

Tagy: