Bylo to náročné a občas padám na hubu. Jitka Boho promluvila o porodu a překvapila

Zpěvačka a modelka Jitka Boho vyrazila dva měsíce po narození svého druhého potomka na jejich první společné focení. To i vzhledem k věku miminka muselo proběhnout velmi rychle. Na focení nechyběla ani redakce Showtime, která se dvojnásobné maminky ptala, jak svou novou roli zvládá.

Říká se – jedno dítě, žádné dítě. A i když to dřív pro ni bylo k nepochopení, teď se s tím ztotožňuje i zpěvačka Jitka Boho. „S přibývajícím počtem dětí člověk nestíhá, jak by chtěl. A tím, že jsem perfekcionistka, i co se týká domácnosti, tak občas padám na hubu. Nenechám si pomoct, to je moje negativní vlastnost. Ale samotný přístup k druhému dítěti je už volnější. Už to tolik nehrotím, nechám ho třeba i déle plakat. S Rozárkou jsem to tak neměla, víc jsem ji hlídala, pročítala si diskuse a rady, ale teď dávám na sebe a selský rozum,“ řekla Boho v pořadu Showtime.

Prozradila také, jak proběhl porod. „Bylo to náročné. Rodila jsem přirozeně a Tedík mi dal zabrat, protože měl asi bez 10 gramů čtyři kilogramy.  Ale na druhou stranu to bylo velmi rychlé. V devět večer mi praskla voda a osm minut po půlnoci byl už na světě. Takže bolesti byly intenzivní, ale nebyly dlouhé. Po tomhle porodu jsem si říkala, že už rodit rozhodně nechci, bylo to výživné. Po týdnu však člověk na bolest zapomene a teď si říkám, že bych do toho šla klidně znovu. Tím ale neříkám, že plánuji třetí dítě. Myslím si, že dvě jsou tak akorát,“ uvedla Boho.

Zpěvačka v rozhovoru také přiznala, že ze začátku měla obavy, jak se její děti sžijí. „Rozárka byla za mnou i v porodnici, kde se k Tedíkovi moc neměla. Dělala, jako by tam nebyl, a já měla trochu strach. Ale nejspíše nevěděla, jak se s tím vyrovnat. O to víc mě překvapilo, když jsme přijeli domů, že si k němu našla vztah. Je sranda dívat se, jak napodobuje věci, které říkám a dělám já,“ popsala Boho.

Kromě šestileté dcery jí s péčí o malého Tadeáše pomáhá také partner. „Od něj jsem žádná očekávání neměla. Lepší je neočekávat nic, člověk může být zklamaný. Ale velmi mě překvapil. Přestože nemá žádné zkušenosti s takto malými dětmi a je pracovně hodně vytížený, chová se velmi hezky. O Tedíka má zájem a věnuje se mu. Chová ho, i když je opatrný, protože úplně neví, jak ho chytit, takže mu vždycky radím. Důležité ale je, že má zájem. To je pro mě to nejpodstatnější,“ uzavřela Boho.

Tagy: