CNN Prima News mateřství

mateřství

Výpis příspěvků ke štítku „mateřství“

Burešovou dojali kolegové ze ZOO obrovským darem. Prozradila, co bude s Viky

4. července 2022 12:53

Poslední natáčecí den před porodem si prožila Eva Burešová alias seriálová Viky. Nastal tak čas, kdy se bude připravovat na příchod miminka a natáčení seriálu ZOO musí jít na chvíli stranou. Diváci ale o svoji oblíbenou postavu Viktorii Janečkovou rozhodně nepřijdou. Eva bude v natáčení pokračovat hned, jak jí to mateřské povinnosti dovolí.

Migréna není jen bolest hlavy. V nejhorším období jsem měla 20 záchvatů měsíčně, říká Marie

29. května 2022 10:23

Migrénou trpí jednačtyřicetiletá Marie Kubešová z Prahy od puberty. Maminka dvou dětí vzpomíná na dobu, kdy měla až 20 záchvatů měsíčně a nemoc se projevila nejen na fyzickém, ale také duševním zdraví. Dnes se společně s pacientskou organizací Migréna-help snaží pomáhat lidem, kteří mají stejné problémy. Poukazuje také na osvětu, která je podle ní nedostatečná, protože mnozí považují migrénu za pouhou bolest hlavy a nemoc banalizují.

Alžběta se přizpůsobí jakékoliv době. Jako matka ale není žádná výhra, tvrdí expertka

7. února 2022 00:51

Královna Alžběta II. ztělesňuje to, co je v Británii chápáno jako tradiční, ustálené, historické. Kdyby nebyla ochotna se přizpůsobit aktuální době, nemohla by tak dlouho vládnout. Ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS to uvedl bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt. Podle šéfredaktorky Expres.cz Barbory Koukalové však není žádnou výhrou, pokud je Alžběta vaší matkou.

Každý den hraju náročné tříseťáky, popisuje mateřství Strýcová. Co říká na Djokoviče?

15. ledna 2022 12:15

Australian Open je pro Barboru Strýcovou osudovým turnajem. Přesně před 20 lety si ve finále juniorek poradila s pozdější královnou kurtů Marií Šarapovovou. Loni na stejném místě zažila trochu jiný typ radosti, když zjistila, že je těhotná. Tradičně prvního grandslamu sezony se tak nyní zúčastní jen u televize, a to pouze ve chvílích, kdy jí to brzy čtyřměsíční Vincent dovolí. „Jsou to dennodenní tříseťáky, které končí v tiebreaku,“ popisuje pro CNN Prima NEWS 35letá maminka tenisovou terminologií náročnou péči.