Děsivý zážitek vévodkyně Meghan: Můj syn málem uhořel, my museli pokračovat v oficialitách

Meghan Markleová spustila svůj dlouho očekávaný podcast s názvem Archetypes (Archetypy). Do první epizody si pozvala svou dlouholetou přítelkyni a tenisovou šampionku Serenu Williamsovou. Posluchače pak šokovala svým příběhem z turné po Jižní Africe. Zatímco se ona s manželem účastnila oficiálního programu, její syn Archie málem uhořel v dětském pokoji.

„Na turné do Jižní Afriky s námi letěl Archie, byly mu tehdy asi čtyři a půl měsíce. Sotva jsme přistáli, museli jsme ho vysadit v obytné jednotce, ve které nás ubytovali,“ vzpomínala vévodkyně Meghan ve svém novém podcastu, který je dostupný na hudební platformě Spotify.

„Archie se chystal ke spánku a my jsme museli okamžitě vyrazit na oficiální vystoupení ve městě zvaném Nyanga. Stála jsem na pařezu a promlouvala k ženám a dívkám a když jsme skončili, nasedli jsme do auta a řekli nám: ‚V rezidenci došlo k požáru.‘ Cože? ‚V dětském pokoji vypukl požár.‘ Cože?“ překvapila svým sdělením Meghan.

Jakmile dorazili do rezidence, jejich „chůva byla v záplavě slz“. Měla Archieho uložit ke spánku, ale krátce předtím se mu rozhodla dojít pro svačinu. „Za tu dobu, kdy šla dolů, se v dětském pokoji vznítilo topení. Nebyl tam žádný detektor kouře. Někdo náhodou ucítil kouř na chodbě, vešel dovnitř a oheň uhasil. Měl tam spát Archie,“ prozradila manželka prince Harryho.

Museli jsme se držet programu

Mnohem více ji ale vyvedlo z míry, že museli pokračovat v oficiálních povinnostech. „Všichni byli v slzách a otřeseni tím, co se stalo. Když nás potom přestěhovali na jiné místo, stejně jsme museli Archieho opustit a držet se programu,“ dodala vévodkyně.

„Nezvládla bych to,“ reagovala na její slova Williamsová s tím, že by v takové situaci raději zůstala s dítětem.

Markleová se s Williamsovou ve svém podcastu bavila o mateřství, ambicích, ale také problémech, které plynou z jejich popularity, píše web People.

Tagy:

Hlavní zprávy

„Zeman nepracuje“. Poslanci chtějí Hradu sebrat 30 milionů a podpořit protialkoholní prevenci
Miloš Zeman

„Zeman nepracuje“. Poslanci chtějí Hradu sebrat 30 milionů a podpořit protialkoholní prevenci

Seberte prezidentské kanceláři 30 milionů korun a dejte je na protidrogovou politiku. S takovým návrhem přišla skupina koaličních poslanců v čele s lidovcem Šimonem Hellerem. Konkrétně jde o sumu určenou na lesní hospodářství. Lánské lesní správě šéfuje Miloš Balák, který ovšem byl pravomocně odsouzen v souvislosti s ovlivňováním jedné ze zakázek. Zmíněných 30 milionů korun by zamířilo na protidrogovou politiku a prevenci závislosti na alkoholu.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
08:58

Ruská raketa u Záporoží zasáhla humanitární konvoj, zahynulo nejméně 23 lidí

08:25

Energetická situace v Německu je stále velmi vážná a bez úspor v domácnostech nemusí být v zimě podle ministra hospodářství Habecka dostatek plynu.

08:01

Na podmořských plynovodech Nord Stream z Ruska do Německa nejsou tři, ale už čtyři poškozená místa, ze kterých pořád uniká plyn

07:33

Co nestihla napáchat válka na Ukrajině, pravděpodobně dokončí mimořádná sucha

Další rána pro řidiče v Česku. I když ceny benzinu klesají, v říjnu dojde ke zdražení

Ačkoliv motoristé mohou sledovat v posledních týdnech klesající ceny paliv, tak od října přijde zdražování. Důvodem není další zdražování na světových burzách, ale konec opatření vlády Petra Fialy (ODS) v podobě nižší spotřební daně na benzin. Konec tohoto nástroje se může prakticky okamžitě projevit v cenách paliv. V současné době je cena benzinu na průměrných 37,56 koruny za litr. Se začátkem října se ale může prodražit až o korunu.

Svět na pokraji hladomoru? Suché počasí i válka na Ukrajině rekordně snížily zásoby obilí

Přestože z ukrajinských přístavů po několikaměsíční blokádě vypluly lodě s obřími zásobami obilí a jeho ceny díky tomu klesly, může jít jen o dočasnou úlevu. Co totiž nestihla napáchat válka na Ukrajině, pravděpodobně dokončí mimořádná sucha, která letos zasáhla oblasti, v nichž se pšenice, ječmen nebo žito pěstují. Neúroda dorazila do Spojených států, Francie nebo Číny.

Živě
ON-LINE: Mobilizace vyvolala u Rusů úzkost a strach. Putin přednese projev o anexi

Válka na Ukrajině trvá už déle než sedm měsíců. Nejméně 23 lidí v pátek zahynulo a dalších 28 bylo zraněno při ruském raketovém útoku na civilní humanitární konvoj u jihoukrajinského města Záporoží. Ruský prezident Vladimir Putin ve čtvrtek podepsal dekrety o uznání nezávislosti ukrajinské Záporožské a Chersonské oblasti. V pátek pak promluví před oběma komorami ruského parlamentu při ceremonii, která má znamenat anexi okupovaných ukrajinských území. Mezitím od vyhlášení částečné mobilizace v Rusku se prudce zvýšila pozornost obyvatel země k událostem týkajícím se Ukrajiny a výrazně vzrostly jejich obavy z dalšího vývoje. Ukrajinské jednotky hlásí další úspěch na jihu země. USA oznámily, že Ukrajině poskytnou navazující vojenskou pomoc včetně 18 raketometů HIMARS.

Nasazení ruských branců skončí strašlivým masakrem, míní Visingr. Proti Kremlu hraje čas

Pokud by se Kreml odhodlal nasadit své čerstvě zmobilizované brance přímo do bojů na Ukrajině, dopadlo by to pro ně „strašlivým masakrem“. Pro CNN Prima NEWS to řekl vojenský analytik Lukáš Visingr. Podle něj lze očekávat, že rekruti na frontové linii budou dezertovat a panikařit, přičemž vyvolají chaos. Expert zároveň zmínil, že čas obecně hraje především proti Kremlu, protože i když by během zimy mohl vycvičit své nové jednotky a posílit jimi vojska na frontě, nové síly dorazí i Ukrajincům, kteří se navíc mohou těšit na další dodávky moderních zbraní.

Zamíří Erdogan na summit EU do Prahy? Vztah s Bruselem má sílit, říká velvyslanec Ankary

Už 6. října se v Praze uskuteční dvoudenní summit Evropské unie, kterého se zúčastní i vyslanci zemí mimo unijní sedmadvacítku. Pozvánku dostalo po peripetiích také Turecko. Velvyslanec Ankary v Praze Egemen Bagis pro CNN Prima NEWS sdělil, že jeho země by ráda po letech patových vyjednávaní začala výrazněji posilovat vztah s Evropskou unií. Mluvil také o přístupu k migraci.

Domácí zpravodajství

Nové podrobnosti ke střelbě v Ústí: Muž měl zaútočit loveckým nožem, říká státní zástupce

V ústecké čtvrti Střekov ve středu večer postřelil příslušník policejní prvosledové hlídky, která se mimo jiné specializuje na útoky ozbrojených pachatelů, 20letého útočníka, který následně v nemocnici svým vážným zraněním podlehl. Muž měl zasahujícího policistu napadnout skládacím loveckým nožem, říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS náměstek krajského státního zástupce Dan Anděl.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.