Dojemné poslední rozloučení s Lauferem: Hold mu přišli vzdát i Machálková s Troškou

Do motolského krematoria dorazil Zdeněk Troška, kterého doprovázela Yvetta Blanarovičová.

Pohřeb Josefa Laufera

V pražském krematoriu Motol se rodina a nejbližší přátelé rozloučili s hercem a hudebníkem Josefem Lauferem, který zemřel v sobotu 20. dubna. Obřad nebyl přístupný veřejnosti. Fanoušci mohou Lauferovi vzdát poslední hold v Divadle Broadway, kde bylo zřízeno pietní místo.

Poslední rozloučení s Josefem Lauferem začalo v obřadní síni motolského krematoria v 11:15. Už před jedenáctou se před obřadní síní začali scházet první smuteční hosté, mezi nimiž nechyběla Lauferova dcera Ester, zpěvačka Vlasta Kahovcová nebo herec Jan Kuželka.

ČTĚTE TAKÉ: Poslední foto Josefa Luafera před operací, z níž se už neprobral. Úsměvy rozdával na všechny strany

Poslední sbohem mu přišli dát také Ivan Vyskočil, Josef Vágner, Ondřej Soukup s manželkou Luciou, muzikant Zdeněk Hrubý nebo moderátor Petr Salava. Do motolského krematoria dorazila také Leona Machálková, Yvetta Blanarovičová, Hana Čížková i režisér Zdeněk Troška.

K TÉMATU: Zemřel herec se španělskými kořeny Josef Laufer. Život mu zkrátil banální zákrok

Smuteční obřad byl pro veřejnost uzavřen, před Divadlem Broadway bylo zřízeno pro fanoušky Josefa Laufera pietní místo, kam mohou přijít a symbolicky zapálit svíčku. V Divadle Broadway oblíbený umělec pravidelně hrával.

Herec Josef Laufer zemřel v sobotu večer ve věku 84 let. Laufer zemřel přirozenou cestou, podle jeho dcery Ester byla příčinou úmrtí zástava srdce.

Tagy: