Hvězda ZOO Denisa Pfauserová čeká miminko. Prozradila, co to znamená pro seriál

Denisa Pfauserová, která v seriálu ZOO ztvárňuje Mariku, přítelkyni Jana Kopečného, je těhotná. Už šest měsíců nosí pod srdcem miminko, které by mělo přijít na svět v červnu. Jelikož dala herečka tvůrcům seriálu o své radostné události vědět předem, bude se s jejím těhotenstvím počítat i v něm.

Marika se v seriálu plácá v lásce ke Kamilovi, kterého hraje Jan Kopečný, zároveň ale pokukuje po Marku Němcovi alias Charliem. Možností, jak s novou životní událostí naložit, budou mít tvůrci seriálu hned několik. „Ano, jako první jsem o tom řekla scénáristovi René Decastelovi, aby se s mým stavem mohlo počítat, jelikož se točí s velkým předstihem. Jak si s tím ale poradí, zatím nevím. Uvidíme, jakou linku nám vymyslí,“ uvedla herečka, která se svým partnerem Martinem plánuje, že bude pracovat tak dlouho, dokud to půjde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Bolestné odhalení Gránského: S manželkou přišel o miminko

„Kolegyně z divadla Kristýna Hrušínská odešla na mateřskou až tři týdny před porodem. Uvidíme, jak to půjde, ale zatím je mi dobře. Neměla jsem žádné nevolnosti a bříško mám zatím malé. Není to tolik vidět a v kostymérně se to zatím řeší volnějším oblečením,“ prozradila seriálová Marika, která to kolegům na place oznámila před několika dny.

„Bylo moc milé, jak mi všichni gratulovali a usmívali se. Holky z maskérny říkaly, že to poznaly už před tím, ale nechtěly se vyptávat,“ vylíčila herečka.

Po Evě Burešové je Pfauserová další z rodiny ZOO, kdo čeká potomka. „Víte, nejdřív mě to ani nenapadlo, ale Honza Kopečný nejprve hrál s Evou, která odešla na mateřskou. Pak jsem ho dostala já a netrvalo dlouho a je to tam. Uvidíme, kolik kolegyň se bude smát, že má Honza takové účinky,“ směje se Denisa.

Miminko by mělo přijít na svět koncem června a pak se prý uvidí. „Nevím, jak to všechno bude, nedokážu to odhadnout, ale ráda bych se do práce vrátila po letních prázdninách, které mě tak trochu zachrání. Divadlo se v té době hrát nebude, ZOO bude mít měsíční prázdniny. Naštěstí mám skvělou maminku, která se moc těší, a partner samozřejmě také. Kdyby bylo třeba, maminka by jezdila se mnou na plac a pomáhala mi. Všechno je to ale zatím jen teorie. Plánovat si můžu, ale uvidíme, co nám život přinese,“ dodala na závěr seriálová hvězda.

Tagy: