Byla pod vlivem drog? Slavná modelka předváděla zmatené pohyby, do letadla ji nepustili

Modelka a múza Karla Lagerfelda Cara Delevingnová slavila před necelým měsícem 30. narozeniny a zatím to vypadá, že oslavy pokračují nepřetržitě až doposud. Zahraniční média ji totiž nachytala na letišti v Los Angeles v poněkud zvláštní situaci.

Ještě před tím, než Delevingnová nastoupila na letišti do letadla, nervózně pochodovala kolem černého jeepu, ze kterého si vyndala cestovní kufr. Na sobě měla tričko s podobiznou zpěvačky Britney Spearsové a chvílemi na hlavě i slaměný klobouk. Co ovšem naopak zapomněla, jsou boty.

Soukromé letadlo, které vlastní americký rapper Jay-Z a do něhož se přesunula se svým pejskem i dvěma asistenty, ovšem po 45 minutách opět opustila a vrátila se i se zavazadly k autu.

Dny předtím byla na párty v Burning Manu. Média se proto domnívají, že byla pod vlivem toxických látek a kvůli svému stavu byla z letu vyloučena.

Své 30. narozeniny modelka oslavila 12. srpna na jachtě poblíž španělského ostrova Formentera. Na soukromé párty nechyběla její sestra Poppy, ale také hvězdné kolegyně Margot Robbie, Sienna Miller nebo modelky Adwoa Aboah a Lady Mary Charteris.

V modelingu zaznamenala Delevingnová velký úspěch. Je amabsadorkou značek Dior a Puma a na obálce časopisu Vogue se objevila celkem patnáctkrát, připomíná deník Daily Mail.

Ačkoliv právě díky modelingu vydělala přes 50 milonů liber, už ji tato profese nenaplňuje. „Uvědomila jsem si, že mě modeling fyzicky ani psychicky nenaplňuje a budu muset zkoušet nové věci,“ uvedla dříve umělkyně, která zazářila i v několika filmech. „Peníze nejsou všechno. Dostanete se do bodu, kdy si řeknete: ‚Ach, vydělala jsem peníze, ale jsem tak hluboce nešťastná a sama,‘“ dodala Delevingnová s tím, že vždycky chtěla být herečkou.

Tagy: