CNN Prima News oslavy

oslavy

Výpis příspěvků ke štítku „oslavy“

Kdo dostal na pi*u? Lyžařka Petra Vlhová slavila výhru nadávkami soupeřce. Pak se omlouvala

17. ledna 2023 09:24

Slovenská lyžařka Petra Vlhová měla minulý týden ve Flachau pořádný důvod k oslavám. Vyhrála totiž závod světového poháru. Na druhém místě skončila její velká soupeřka Mikaela Shiffrinová. A právě na adresu Američanky adresoval slovenský tým sprosté nadávky. K těm se navíc připojila i sama Vlhová. Ta si teď sype popel na hlavu.

Opařené dítě, sražený pštros, smrt na kolejích. Záchranáři ukázali smutnou stránku silvestra

1. ledna 2023 11:29

Zatímco mnozí slavili příchod nového roku, policisté spolu s hasiči a záchranáři měli plné ruce práce. Během silvestrovské noci přijali stovky oznámení. Nejčastěji šlo o požáry stromů, potyčky či zranění způsobená nesprávnou manipulací se zábavní pyrotechnikou. Poslední noc roku se neobešla i bez menších kuriozit. Jednou z nich byla například nehoda na Českobudějovicku, kde se před půlnocí srazilo auto se pštrosem.

Rok 2023 je tady. Jako první bouchali šampaňské na Vánočním ostrově, slavili už i v Austrálii

31. prosince 2022 11:30
Aktualizováno

Svět vstupuje do nového roku 2023. Kvůli časovému posunu ho jako první v 11:00 SEČ uvítali obyvatelé atolu Kiritimati, známého také jako Vánoční ostrov, který je součástí tichomořského státu Kiribati. Do nového roku už vstoupily také Nový Zéland a Austrálie, kde se po přestávce vynucené bojem proti covidu vrátily tradiční oslavy v centru velkých měst.

Oslavy se změnily v násilí. Maročané udělali z Paříže bitevní pole, v Miláně došlo na nože

11. prosince 2022 00:11
Aktualizováno

Hodně divokou dohru má osmifinálový zápas fotbalového šampionátu mezi Portugalskem a Marokem. Tisíce fanoušků afrického celku vyrazily slavit senzační postup do semifinále do ulic Paříže. Oslavy historického úspěchu se ale brzy zvrtly v tvrdé střety s policií. Podobnou noc zažil také Brusel. V italském Miláně pak skončil slavící Maročan pobodaný v nemocnici a bojuje o život.

Tragédie obrovských rozměrů. Při oslavách Halloweenu v Soulu zemřelo nejméně 153 lidí

29. října 2022 17:34
Aktualizováno

V tlačenici při sobotních oslavách Halloweenu v jihokorejském hlavním městě Soulu podle nejnovějších údajů zemřelo 153 lidí, včetně nejméně 22 cizinců. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na hasiče. České ministerstvo zahraničí uvedlo, že nemá informace o případných obětech z řad českých občanů. Jihokorejský prezident Jun Sok-jol vyhlásil státní smutek. Vláda podle něj důkladně vyšetří příčinu neštěstí, aby se podobná tragédie již neopakovala.