Šman Kotek je na světě. Vítej, synáčku, rozplýval se herec a zveřejnil první fotku

Radostnou novinu sdílel na svých sociálních sítích herec a hvězda seriálu Einstein Vojtěch Kotek. Jeho manželka Radana přivedla na svět jejich prvorozeného syna. Jaké dostal jméno?

O narození syna Kotek informoval krátce a jasně. „Hubert I. Šman Kotek. Je tu s námi! Vítej synáčku, milujeme tě,“ rozplýval se herec a připojil fotografii novorozeného dítěte. S manželkou Radanou, kterou si vzal na konci června, tak přivítali na svět svého prvního potomka.

Byla to právě veselka, která veřejnosti odhalila, že z novomanželů budou brzy rodiče. Nevěsta se totiž vdávala těhotná, a to již s poměrně velkým bříškem. Ačkoliv se mnozí domnívali, že se jednalo o tajnou svatbu, Kotek tuto informaci redakci ShowTime vyvrátil.

Chtěl jsem, aby se jmenoval Ježíš

„Nebyla to tajná svatba. Lidé, kteří tam byli, o ní věděli, pouze jsme nezvali novináře. Přijde mi sice hloupé jít do televize a říct: ‚Dobrý den, já jsem se oženil‘, teď to ale alespoň všichni ví a je od toho pokoj,“ smál se. V polovině srpna pak 34letý umělec redakci prozradil i to, že s manželkou čekají syna.

V té době však Kotek odmítal odtajnit, jaké jméno si pro chlapečka připravili. „Je to těžké. Já jsem rozehrál takovou legraci, že bych chtěl, aby se jmenoval Ježíš. Ve spojení s příjmením by to hodilo vtipnou pointu,“ uvedl. Nakonec však vyhrálo jméno Hubert.

Tagy: