Kuchařová a Písařovicová se znají už léta. S přátelstvím je kvůli Brzobohatému konec

Taťána Kuchařová a Daniela Písařovicová bývaly kamarádky. Naznačuje to devět let stará fotografie, kterou pořídil deník Blesk na narozeninách Tančírny Petra Čadka v pražských Holešovicích. Na oslavě tehdy nechyběl ani Ondřej Gregor Brzobohatý, dnes už exmanžel Kuchařové. Nyní má být partnerem právě Písařovicové.

Obě ženy se objevily v roce 2013 na oslavě Tančírny Petra Čadka, kde byla také pořízena jejich fotografie. Kuchařová s Písařovicovou na ni společně stojí u baru, usmívají se a vypadá to, že si večer patřičně užily. Na oslavě neměl chybět ani Brzobohatý. V té době totiž Ondřej a Taťána tančili ve StarDance, kde Čadek působil jako choreograf, napsal deník Blesk. Písařovicová o vítězství v této taneční soutěži zabojovala až v roce 2018.

Zda byly skutečné kamarádky, či jen známé, které na oslavě hodily společnou řeč, je nejasné. Jisté však je, že nejlepšími kamarádkami se už asi nestanou. Písařovicová by totiž měla chodit s bývalým manželem Kuchařové Ondřejem Brzobohatým. Pár mají tvořit už několik měsíců. „Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství,“ napsala Kuchařová v SMS zprávě redakci Showtime.

Ondřej i Daniela se obrnili mlčením. Svůj vztah zatím ani nepotvrdili, ani nevyvrátili. Písařovicová pouze prozradila, že je v osobním životě šťastná. „Nikdy jsem nebyla důvodem krize či nakonec rozvodu Ondřeje a Taťány. Proto mi přijde nepatřičné, abych se k tomu jakkoliv vyjadřovala,“ napsala redakci CNN Prima NEWS.

Brzobohatý slova své exmanželky zatím nekomentoval. Na sociálních sítích nicméně zveřejnil citát známého amerického dramatika Arthura Millera, který vzniklou situaci dobře vykresluje. „Najít krásu ve smutku, naději ve ztrátě a důstojnost v prohře – v tom je skutečné umění života,“ sdílel Millerova slova Brzobohatý, který si stejně jako americký umělec prošel několika neúspěšnými manželstvími.

Tagy: