Naděje ve ztrátě. Brzobohatý prolomil mlčení a zveřejnil citát, který mluví za vše

Zpěvák a herec Ondřej Gregor Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová se obrnili mlčením. Zprávu o tom, zda tvoří pár, zatím nepotvrdili. Nyní však známý umělec zveřejnil na svém instagramovém profilu citát, který by mohl pomoci situaci lépe pochopit.

Rozvod Brzobohatého a modelky Taťány Kuchařové proběhl v polovině března a nyní se spekuluje o tom, že talentovaný umělec chodí s moderátorkou Danielou Písařovicovou. Ondřej se rozhodl chránit si své soukromí a spekulace o své nové partnerce nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. „Já na to nebudu odpovídat, nebudu na nic odpovídat. Říkám nebudu přikládat jakýmkoliv polínkem do bulvárního ohně,“ reagoval na otázky redakce ShowTime Brzobohatý.

O svém soukromí se rozhodla mlčet také Písařovicová. Prozradila jen, že je v osobním životě šťastná. Redakci CNN Prima NEWS ale napsala své vyjádření: „Nikdy jsem nebyla důvodem krize či nakonec rozvodu Ondřeje a Taťány. Proto mi přijde nepatřičné, abych se k tomu jakkoliv vyjadřovala“.

Kdo se však rozhodl promluvit o údajném vztahu Ondřeje a Daniely, je exmanželka Brzobohatého Taťána Kuchařová. Ta redakci ShowTime prozradila, že Brzobohatý s Písařovicovovou údajně „randí“ už několik měsíců. „Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství,“ svěřila se Kuchařová.

Brzobohatý slova své exmanželky zatím nekomentoval. Na sociálních sítích nicméně zveřejnil citát známého amerického dramatika Arthura Millera, který vzniklou situaci dobře vykresluje. „Najít krásu ve smutku, naději ve ztrátě a důstojnost v prohře – v tom je skutečné umění života,“ sdílel Millerova slova Brzobohatý, který si stejně jako americký umělec prošel několika neúspěšnými manželstvími.

První Millerovou manželkou byla Mary Slatteryová, kterou známý dramatik vyměnil za hollywoodskou sexbombu Marilyn Monroe. Jejich manželství však nevydrželo ani pět let a v lednu 1961 se rozvedli. Miller zakrátko našel štěstí vedle fotografky Inge Morathové, se kterou se následující rok znovu oženil a strávil po jejím boku zbytek života. Stejně tak Brzobohatý má za sebou několik neúspěšných vztahů. Ještě před Kuchařovou tvořil pár s produkční Johanou Indrákovou, s níž se rozvedl v roce 2013.

Tagy: